fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😒 Дослідження: техно та дабстеп є найменш заспокійливими жанрами музики

😒 Doslidžennja: tehno ta dabstep je najmenš zaspokijlyvymy žanramy muzyky
А ось важка музика може мати позитивний вплив на самопочуття людей.
A oś važka muzyka može maty pozytyvnyj vplyv na samopočuttja ljudej.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вплив техно на людину. Турецька клініка Vera Clinic провела дослідження, яке виявило, що техно, дабстеп та класичний чіл-аут — є найменш заспокійливими жанрами музики. Це обумовлено тим, що під час прослуховування музики таких напрямів у людей підвищується кровяний тиск. Клініка провела експеримент, у якому брали участь 1 540 добровольців віком від 18 до 65 років. Волонтери прослуховували різножанрові плейлисти Spotify в той час, як лікарі слідкували за пульсом та артеріальним тиском. Читатйте також: ☠️ Металіст змайстрував гітару зі справжнього скелету людини. Цікавим фактом є те, що найбільший вплив на спокій людини виявився під час прослуховування хеві-металу 70-х років та поп-музики 80-х та нульових років. Як зазначив доктор Омер Авланміш, заспокійлива музика працює по-різному — все залежить від жанру. Поп-хіти 80-х можуть викликати у багатьох людей позитивну ностальгію, а їх ритми — викид ендорфіну та серотоніну в мозок, посилюючи відчуття щастя і спокою. Щодо хеві-метала, то важка музика може допомогти слухачам обдумати свої почуття, розібратися в них і, як наслідок, привести до більшого відчуття благополуччя. Омер Авланміш. доктор.
Реклама 👇 Замовити

Вплив техно на людину

Турецька клініка Vera Clinic провела дослідження, яке виявило, що техно, дабстеп та класичний чіл-аут — є найменш заспокійливими жанрами музики. Це обумовлено тим, що під час прослуховування музики таких напрямів у людей підвищується кров’яний тиск.

Клініка провела експеримент, у якому брали участь 1 540 добровольців віком від 18 до 65 років. Волонтери прослуховували різножанрові плейлисти Spotify в той час, як лікарі слідкували за пульсом та артеріальним тиском.

Читайте також: ☠️ Металіст змайстрував гітару зі справжнього скелету людини

Цікавим фактом є те, що найбільший вплив на спокій людини виявився під час прослуховування хеві-металу 70-х років та поп-музики 80-х та нульових років.

Як зазначив доктор Омер Авланміш, заспокійлива музика працює по-різному — все залежить від жанру.

Поп-хіти 80-х можуть викликати у багатьох людей позитивну ностальгію, а їх ритми — викид ендорфіну та серотоніну в мозок, посилюючи відчуття щастя і спокою. Щодо хеві-метала, то важка музика може допомогти слухачам обдумати свої почуття, розібратися в них і, як наслідок, привести до більшого відчуття благополуччя

Омер Авланміш, доктор

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: