fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Остаточно ухвалено закон: деякі документи в «Дії» можна буде використовувати на рівні з паперовими

📱 Ostatočno uhvaleno zakon: dejaki dokumenty v «Diї» možna bude vykorystovuvaty na rivni z paperovymy
До того ж у майбутньому можуть офіційно визнати юридичну силу паспортів у «Дії».
Do togo ž u majbutńomu možuť oficijno vyznaty jurydyčnu sylu pasportiv u «Diї».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Документи в застосунку Дія . Сьогодні Рада підтримала зміни до Закону України №2695 Про дорожній рух. Відтепер за допомогою застосунку Дія можна повноцінно використовувати такі документи: посвідчення водія; свідоцтво про реєстрацію транспорту; автоцивілку. Електронні версії цих документів матимуть таке саме значення, як і паперові. Раніше їх використання регулювалося постановою Кабміну, яка має меншу юридичну силу, аніж закон, і в будь-який момент може бути скасована. Закон дає більш конкретну гарантію цим документам. Для того, аби закон набрав чинності, його ще має підписати президент України. Читатйте також: 📱 Мінцифра анонсувала нові послуги застосунку Дія — реліз протягом 2021 року. Крім того, нещодавно депутати розглянули законопроєкт, за допомогою якого цифрові паспорти в застосунку Дія матимуть такі самі можливості як і паперові. Якщо цей закон приймуть, то Україна стане першою країною, де цифрові паспорти матимуть юридичну силу на законодавчому рівні. Наразі з паспортом з Дії вже можна повноцінно відкрити банківський рахунок. Закон було ухвалено у першому читанні, попереду — друге, а також підпис президента перед тим, як він набере чинності.
Реклама 👇 Замовити

Документи в застосунку «Дія» 

Сьогодні Рада підтримала зміни до Закону України №2695 «Про дорожній рух». Відтепер за допомогою застосунку «Дія» можна повноцінно використовувати такі документи:

  • посвідчення водія;
  • свідоцтво про реєстрацію транспорту;
  • автоцивілку.

Електронні версії цих документів матимуть таке саме значення, як і паперові. Раніше їх використання регулювалося постановою Кабміну, яка має меншу юридичну силу, аніж закон, і в будь-який момент може бути скасована. Закон дає більш конкретну гарантію цим документам.

Для того, аби закон набрав чинності, його ще має підписати президент України.

Документи в застосунку «Дія» 

Читайте також: 📱 Мінцифра анонсувала нові послуги застосунку «Дія» — реліз протягом 2021 року

Крім того, нещодавно депутати розглянули законопроєкт, за допомогою якого цифрові паспорти в застосунку «Дія» матимуть такі самі можливості як і паперові.

Якщо цей закон приймуть, то Україна стане першою країною, де цифрові паспорти матимуть юридичну силу на законодавчому рівні. Наразі з паспортом з «Дії» вже можна📱 Остаточно ухвалено закон: деякі документи в «Дії» можна буде використовувати на рівні з паперовими 1📱 Українські банки зможуть приймати паспорти з «Дії» під час касових операцій повноцінно відкрити банківський рахунок.

Закон було ухвалено у першому читанні, попереду — друге, а також підпис президента перед тим, як він набере чинності.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: