fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👀 Шкарлет: в Україні слідкуватимуть за тим, де саме працюють випускники після університетів

👀 Škarlet: v Ukraїni slidkuvatymuť za tym, de same pracjujuť vypusknyky pislja universytetiv
Очікується, що моніторинг розпочнеться вже протягом цього року.
Očikujeťsja, ščo monitoryng rozpočneťsja vže protjagom ćogo roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Робота після навчання. Як повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в інтервю Радіо НВ, МОН планує створити електронний моніторинг працевлаштування випускників закладів вищої освіти. Він підкреслив, що наразі намагаються погодити з Пенсійним фондом інтеграцію з Єдиною державною базою з питань освіти. Спочатку система показуватиме лише дані про те яка робота у студента, а вже з часом можна буде отримувати дані про працевлаштування випускників за фахом. Очікується, що така система моніторингу зявиться вже протягом цього року. https://www.facebook.com/media.NV/videos/240172924316339/ Нещодавно Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти провело дослідження, згідно з яким студенти України найчастіше подавали свої документи на навчання на факультети права, педагогіки та медицини. Читатйте також: 👨🏼‍💻 Робота для студентів: працюючи віддалено можна заробляти на 25% більше, ніж в офісі. Які найпопулярніші професії серед студентів. Відтак протягом 2020 року 74,1 тисячі студентів навчались за спеціальністю Право — це 7% від загальної кількості студентів в Україні. На другому місці можна побачити Середню освіту, 63,9 тисячі студентів надали перевагу саме цій спеціальності — це 6% студентів України. А трете місце посіла Медицина — 54,8 тисячі людей чи 5,2% студентів. Інші найпопулярніші професії серед студентів в Україні це: Менеджмент Філологія Психологія Комп’ютерні науки Економіка Фінанси, банківська справа та страхування Фармація
Реклама 👇 Замовити

Робота після навчання

Як повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в інтерв’ю Радіо «НВ», МОН планує створити електронний моніторинг працевлаштування випускників закладів вищої освіти.

Він підкреслив, що наразі намагаються погодити з Пенсійним фондом інтеграцію з Єдиною державною базою з питань освіти. Спочатку система показуватиме лише дані про те яка робота у студента, а вже з часом можна буде отримувати дані про працевлаштування випускників за фахом.

Очікується, що така система моніторингу з’явиться вже протягом цього року.

Нещодавно Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти провело дослідження👀 Шкарлет: в Україні слідкуватимуть за тим, де саме працюють випускники після університетів 1👩🏼‍🎓 Дослідження: які найпопулярніші професії серед студентів України, згідно з яким студенти України найчастіше подавали свої документи на навчання на факультети права, педагогіки та медицини.

Читайте також: 👨🏼‍💻 Робота для студентів: працюючи віддалено можна заробляти на 25% більше, ніж в офісі

Які найпопулярніші професії серед студентів

Відтак протягом 2020 року 74,1 тисячі студентів навчались за спеціальністю «Право» — це 7% від загальної кількості студентів в Україні.

На другому місці можна побачити «Середню освіту», 63,9 тисячі студентів надали перевагу саме цій спеціальності — це 6% студентів України. А трете місце посіла «Медицина» — 54,8 тисячі людей чи 5,2% студентів.

Інші найпопулярніші професії серед студентів в Україні це:

  • «Менеджмент»
  • «Філологія»
  • «Психологія»
  • «Комп’ютерні науки»
  • «Економіка»
  • «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • «Фармація»

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: