fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Мінцифра підписала меморандум з INTELMAX: біржа інтелектуальної власності, офіс в Україні та національний стейблкоїн

💰 Mincyfra pidpysala memorandum z INTELMAX: birža intelektuaľnoї vlasnosti, ofis v Ukraїni ta nacionaľnyj stejblkoїn
Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією INTELMAX Management Consulting. Співпраця передбачає створення національного стейблкоїну та платформи для обміну інтелектуальною власністю на основі блокчейну Fantom.
Ministerstvo cyfrovoї transformaciї Ukraїny pidpysalo memorandum z kompanijeju INTELMAX Management Consulting. Spivpracja peredbačaje stvorennja nacionaľnogo stejblkoїnu ta platformy dlja obminu intelektuaľnoju vlasnistju na osnovi blokčejnu Fantom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🇦🇪 Про INTELMAX. IP-біржа INTELMAX — це онлайн-платформа для швидкого продажу та купівлі активів інтелектуальної власності. Платформа заснована на блокчейні Fantom, про який стверджують, що він забезпечує підвищений рівень безпеки, ефективності та прозорості. Усі активи інтелектуальної власності, розміщені на ІР-біржі, будуть токенізовані. Завдяки токенізації, угоди про придбання інтелектуальної власності стануть ще прозорішими та безпечнішими. ❓ Що планують зробити. Як йдеться в офіційному прес-релізі компанії, Україна робить цифрову революцію у всіх державних установах. Тому впровадження рішень на основі блокчейну є важливим етапом розвитку. Інтеграція блокчейну буде проведена ​​у різних державних секторах та службах. Ще одна велика мета для обох сторін Меморандуму — це розглянути можливість впровадження національного українського стейблкоїна на базі блокчейну Fantom. ⛓ Блокчейн Fantom. Блокчейн Fantom — це платформа смарт-контрактів, побудована на власному aBFT-алгоритмі Lachesis. На базі цього блокчейну вже працюють різноманітні приватні проєкти, такі як Ren, Suterusu, UniLend,  Travala та інші. Також цим рішенням користується міністерство охорони здоровя Афганістану та інші державні інституції. ⏰ Які подальші плани. Наступний меморандум передбачатиме співпрацю щодо обміну досвіду експертів в області IP та блокчейну. Також INTELMAX планує відкрити представництво в Україні за підтримки уряду та Міністерства цифрової трансформації. Читайте також, що Mastercard почне працювати з криптовалютою протягом 2021 року — підтримка стейблкоїнів
Реклама 👇 Замовити

🇦🇪 Про INTELMAX

IP-біржа INTELMAX — це онлайн-платформа для швидкого продажу та купівлі активів інтелектуальної власності. Платформа заснована на блокчейні Fantom, про який стверджують, що він забезпечує підвищений рівень безпеки, ефективності та прозорості.

Усі активи інтелектуальної власності, розміщені на ІР-біржі, будуть токенізовані. Завдяки токенізації, угоди про придбання інтелектуальної власності стануть ще прозорішими та безпечнішими.

❓ Що планують зробити

Як йдеться в офіційному прес-релізі компанії, Україна робить цифрову революцію у всіх державних установах. Тому впровадження рішень на основі блокчейну є важливим етапом розвитку. Інтеграція блокчейну буде проведена ​​у різних державних секторах та службах.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ще одна велика мета для обох сторін Меморандуму — це розглянути можливість впровадження національного українського стейблкоїна на базі блокчейну Fantom.

⛓ Блокчейн Fantom

Блокчейн Fantom — це платформа смарт-контрактів💰 Мінцифра підписала меморандум з INTELMAX: біржа інтелектуальної власності, офіс в Україні та національний стейблкоїн 1📃 Смарт контракт: розумний код рулить, побудована на власному aBFT-алгоритмі Lachesis. На базі цього блокчейну вже працюють різноманітні приватні проєкти, такі як Ren, Suterusu, UniLend,  Travala та інші. Також цим рішенням користується міністерство охорони здоров’я Афганістану та інші державні інституції.

💰 Мінцифра підписала меморандум з INTELMAX: біржа інтелектуальної власності, офіс в Україні та національний стейблкоїн 2

⏰ Які подальші плани

Наступний меморандум передбачатиме співпрацю щодо обміну досвіду експертів в області IP та блокчейну. Також INTELMAX планує відкрити представництво в Україні за підтримки уряду та Міністерства цифрової трансформації.

Читайте також, що Mastercard почне працювати з криптовалютою💰 Мінцифра підписала меморандум з INTELMAX: біржа інтелектуальної власності, офіс в Україні та національний стейблкоїн 3💳 Mastercard почне працювати з криптовалютою протягом 2021 року — підтримка стейблкоїнів протягом 2021 року — підтримка стейблкоїнів

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: