fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥰 «ПРИРОДА ТВ»: як створити YouTube-канал зі свійськими тваринками й отримати понад 14 тис підписників за добу

🥰 «PRYRODA TV»: jak stvoryty YouTube-kanal zi svijśkymy tvarynkamy j otrymaty ponad 14 tys pidpysnykiv za dobu
Якщо ви побачите помилки у цьому матеріалі, то це тому, що редактор писав його зі сльозами на очах через усі ці милі відео.
Jakščo vy pobačyte pomylky u ćomu materiali, to ce tomu, ščo redaktor pysav jogo zi sľozamy na očah čerez usi ci myli video.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  YouTube-канал ПРИРОДА ТВ. 8 лютого користувачка Twitter Сонькоу опублікувала допис зі світлиною оголошення, яке закликало підписуватись на YouTube-канал ПРИРОДА ТВ: Через деякий час це твіт став дуже популярним. Користувачі твіттеру знайшли той самий канал на YouTube та закликали інших підписуватись. Лише за декілька днів канал набрав тисячі підписників. Станом на момент публікації цієї новини, їх кількість вже перевищила 14 тисяч і зростає надалі. Канал ПРИРОДА ТВ створили у січні 2018 року, з того часу він назбирав майже 72 тисячі переглядів, однак широкого розголосу акаунт отримав лише після допису в Twitter. https://www.youtube.com/watch?v=Hk47huBluOM&t=1s В описі ПРИРОДА ТВ зазначається, що на цьому каналі ви побачите багато мальовничих куточків нашого краю. В одному з відео фігурує Стрийський парк у Львові, а рівненське радіо Трек має дані, що дівчинка живе разом із родиною у містечку Рудне Львівської області. Більшість відео має в якості головних героїв свійських тваринок: кішка Пушинка, папуга Кеша, Біла курка та інші. https://www.youtube.com/watch?v=NbClJPHTPyM https://www.youtube.com/watch?v=Vs_tsx7LKLY https://www.youtube.com/watch?v=IWemKh1HAEo Користувачі активно підтримують автора та залишають схвальні коментарі. Навіть творці серії ігор Сталкер, студія GSC Game World, схвально відгукнулись на відео. Підписатись на ПРИРОДА ТВ можна ось тут за посиланням.

YouTube-канал «ПРИРОДА ТВ»

8 лютого користувачка Twitter Сонькоу опублікувала допис зі світлиною оголошення, яке закликало підписуватись на YouTube-канал «ПРИРОДА ТВ»:

YouTube-канал «ПРИРОДА ТВ»

«Підписуйтеся на канал Природа ТВ я там знімаю цікаві відео там такий малюнок побачите з квітами»

Через деякий час це твіт став дуже популярним. Користувачі твіттеру знайшли той самий канал на YouTube та закликали інших підписуватись. Лише за декілька днів канал набрав тисячі підписників. Станом на момент публікації цієї новини, їх кількість вже перевищила 14 тисяч і зростає надалі.

Канал «ПРИРОДА ТВ» створили у січні 2018 року, з того часу він назбирав майже 72 тисячі переглядів, однак широкого розголосу акаунт отримав лише після допису в Twitter.

В описі «ПРИРОДА ТВ» зазначається, що «на цьому каналі ви побачите багато мальовничих куточків нашого краю». В одному з відео фігурує Стрийський парк у Львові, а рівненське радіо «Трек» має дані, що дівчинка живе разом із родиною у містечку Рудне Львівської області.

Більшість відео має в якості головних героїв свійських тваринок: кішка Пушинка, папуга Кеша, Біла курка та інші.

Користувачі активно підтримують автора та залишають схвальні коментарі.

YouTube-канал «ПРИРОДА ТВ»YouTube-канал «ПРИРОДА ТВ»YouTube-канал «ПРИРОДА ТВ»

Навіть творці серії ігор «Сталкер», студія GSC Game World, схвально відгукнулись на відео.

YouTube-канал «ПРИРОДА ТВ»

Підписатись на «ПРИРОДА ТВ» можна ось тут за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: