fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ Екологія з МакДональдз: як сортують українці у ресторанах

♻️ Ekologija z MakDonaľdz: jak sortujuť ukraїnci u restoranah
За чотири місяці пілотної програми сортування в МакДональдз відсортували й передали на перероблення понад 80 тонн пакування. До кінця 2021 року компанія планує запустити сортування в усіх ресторанах мережі в Україні.
Za čotyry misjaci pilotnoї programy sortuvannja v MakDonaľdz vidsortuvaly j peredaly na pereroblennja ponad 80 tonn pakuvannja. Do kincja 2021 roku kompanija planuje zapustyty sortuvannja v usih restoranah mereži v Ukraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екологія у МакДональдз. З вересня минулого року мережа МакДональдз запустила тестову програму сортування відходів у закладах. У залах 16 ресторанів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові й Київській області встановили спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками для розділення відходів на папір, пластик, стакани, рідину та інше. Відсортовані відходи відправляють на вторинне перероблення сировини. До програми вже приєдналося понад 2,6 млн українців. До кінця 2021 року компанія планує розпочати сортування в ресторанах по всій Україні. Раніше мережа пообіцяла долучитись до програми відповідального використання ресурсів. Читатйте також: 👟 Дизайнерка винайшла кросівки з грибів та собачої шерсті — стильно та екологічно. Компанія вже мінімізувала використання пластику: У вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперове пакування. У червні минулого року компанія повністю замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на стаканчики зі 100-відсоткової целюлози із сертифікованої сировини PEFC з покриттям PE, які можна переробляти в Україні. 2019 року компанія замінила пакування для МакФлурі на паперове, що зменшило використання пластику на 27,5 тонни на рік. До 2025 року МакДональдз глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, з поліетилену й пластику можна виготовляти пакети для сміття, друге життя отримають і інші відходи після перероблення. Цікаві факти про екологічні ініціативи в мережі МакДональдз в Україні:
Реклама 👇 Замовити

Екологія у МакДональдз

З вересня минулого року мережа МакДональдз запустила♻️ Екологія з МакДональдз: як сортують українці у ресторанах 1🍔 McDonald’s в Україні сортуватиме відходи в залах ресторанів — де саме тестову програму сортування відходів у закладах. У залах 16 ресторанів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові й Київській області встановили спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками для розділення відходів на папір, пластик, стакани, рідину та інше.

Відсортовані відходи відправляють на вторинне перероблення сировини. До програми вже приєдналося понад 2,6 млн українців. До кінця 2021 року компанія планує розпочати сортування в ресторанах по всій Україні.

♻️ Екологія з МакДональдз: як сортують українці у ресторанах 2

Раніше мережа пообіцяла долучитись до програми відповідального використання ресурсів.

Читайте також: 👟 Дизайнерка винайшла кросівки з грибів та собачої шерсті — стильно та екологічно

Компанія вже мінімізувала використання пластику:

  • У вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперове пакування.
  • У червні минулого року компанія повністю замінила♻️ Екологія з МакДональдз: як сортують українці у ресторанах 1🥤 McDonald’s в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв пластикові стаканчики для холодних напоїв на стаканчики зі 100-відсоткової целюлози із сертифікованої сировини PEFC з покриттям PE, які можна переробляти в Україні.
  • 2019 року компанія замінила пакування для МакФлурі на паперове, що зменшило використання пластику на 27,5 тонни на рік.

До 2025 року МакДональдз глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, з поліетилену й пластику можна виготовляти пакети для сміття, «друге життя» отримають і інші відходи після перероблення.

Цікаві факти про екологічні ініціативи в мережі МакДональдз в Україні:

♻️ Екологія з МакДональдз: як сортують українці у ресторанах 4

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: