fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 Mastercard почне працювати з криптовалютою протягом 2021 року — підтримка стейблкоїнів

💳 Mastercard počne pracjuvaty z kryptovaljutoju protjagom 2021 roku — pidtrymka stejblkoїniv
Вже протягом цього року Mastercard почнуть співпрацювати одразу з декількома криптовалютами.
Vže protjagom ćogo roku Mastercard počnuť spivpracjuvaty odrazu z dekiľkoma kryptovaljutamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Mastercard та криптовалюти. За словами виконавчого віце-президента компанії по цифровим активами, блокчейн-технологіям та партнерствам Раджа Дамодарана, Mastercard не планує підтримувати усі види криптовалюти. Він підкреслив, що багато з них не відповідають вимогам компанії до співпраці. Також Радж Дамодаран зазначив, що в першу чергу компанія надасть перевагу стейблкоїнам, оскільки вони мають підтримку у вигляді реальних активів. Стейблкоїни — це цифрові активи, що повноцінно імітують курс фіатних валют. Це може бути долар чи євро. Цей тип криптовалют призначений для того, аби можна було швидко обмінювати гроші на валюту у будь-якій точці світу. Існують такі види стейблкоїнів: Фіатно-забезпечені стейблкоіни. Вони відтворюють вартість криптовалюти відповідно до фіату Крипто-забезпечені стейблкоїни. Основою для цього типу є певні криптовалюти та смарт-контракти, детальніше про них можна дізнатись у нашому матеріалі Читатйте також: 😈 Я вкрав біткоїни 94-річного дідуся з Австралії — як працюють онлайн-шахраї в Україні. Особистий досвід. Алгоритмічні стейблкоїни. Цей тип базується на спеціальних алгоритмах, що розраховують вартість та кількість випуску токенів — а про токени ми вже раніше писали тут У Mastercard вважають, що цифрові гроші повинні забезпечувати стабільність, аби люди могли використовувати їх для повсякденних транзакцій, а не для інвестицій. Наша філософія щодо криптовалюти проста: вся справа у виборі. Mastercard не ставить собі за мету рекомендувати вам почати використовувати криптовалюти. Наша мета в тому, щоб дозволити покупцям, продавцям і представникам бізнесу переказувати кошти, традиційні чи криптовалютні, так, як вони захочуть. Це повинен бути ваш вибір, це ваші гроші. Заява Mastercard. . Крім того, компанія зазначила у своєму повідомленні, що Mastercard також співпрацює з кількома великими центральними банками по всьому світу, що вже скоро, цілком імовірно, зможуть повноцінно проводити операції з криптовалютою.
Реклама 👇 Замовити

Mastercard та криптовалюти

За словами виконавчого віце-президента компанії по цифровим активами, блокчейн-технологіям та партнерствам Раджа Дамодарана, Mastercard не планує підтримувати усі види криптовалюти.

Він підкреслив, що багато з них не відповідають вимогам компанії до співпраці.

Також Радж Дамодаран зазначив, що в першу чергу компанія надасть перевагу стейблкоїнам, оскільки вони мають підтримку у вигляді реальних активів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Стейблкоїни — це цифрові активи, що повноцінно імітують курс фіатних валют. Це може бути долар чи євро.

Mastercard та криптовалюти

Цей тип криптовалют призначений для того, аби можна було швидко обмінювати гроші на валюту у будь-якій точці світу. Існують такі види стейблкоїнів:

Читайте також: 😈 «Я вкрав біткоїни 94-річного дідуся з Австралії» — як працюють онлайн-шахраї в Україні. Особистий досвід

У Mastercard вважають, що цифрові гроші повинні забезпечувати стабільність, аби люди могли використовувати їх для повсякденних транзакцій, а не для інвестицій.

Наша філософія щодо криптовалюти проста: вся справа у виборі. Mastercard не ставить собі за мету рекомендувати вам почати використовувати криптовалюти. Наша мета в тому, щоб дозволити покупцям, продавцям і представникам бізнесу переказувати кошти, традиційні чи криптовалютні, так, як вони захочуть. Це повинен бути ваш вибір, це ваші гроші

Заява Mastercard

Крім того, компанія зазначила у своєму повідомленні, що Mastercard також співпрацює з кількома великими центральними банками по всьому світу, що вже скоро, цілком імовірно, зможуть повноцінно проводити операції з криптовалютою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: