fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥰 «Леся Українка: 150 імен»: створили сайт до дня народження поетеси

🥰 «Lesja Ukraїnka: 150 imen»: stvoryly sajt do dnja narodžennja poetesy
Офіційний сайт ювілейного року мисткині створили МКІП та агенція Postmen, який вперше дозволить українцям пізнавати особистість і творчість Лесі Українки повно і без цензури.
Oficijnyj sajt juvilejnogo roku mystkyni stvoryly MKIP ta agencija Postmen, jakyj vperše dozvolyť ukraїncjam piznavaty osobystisť i tvorčisť Lesi Ukraїnky povno i bez cenzury.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Леся Українка: 150 імен. Леся Українка. 150 імен — це сайт, де публікуватимуть інформацію про серію заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки. Наразі на сайті розміщена інформація про відкриття Мистецького проєкту Леся Українка. 150 імен. Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі і включатиме: експозицію; перформанс; змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks; презентацію першого повного та не редагованого видання творів Лесі Українки у 14-ти томах. Читатйте також: 🤪 Премєр-міністр України став мемом — розповідаємо, що трапилось . Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний. На сайті також представлено ювілейний брендинг і digital brand kit, розроблений агенцією Postmen, які кожний охочий може завантажити за посиланням: identity.150imenlesi.org і вільно використовувати.
Реклама 👇 Замовити

«Леся Українка: 150 імен»

«Леся Українка. 150 імен» — це сайт, де публікуватимуть інформацію про серію заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.

Наразі на сайті розміщена інформація про відкриття Мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен». Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі і включатиме:

  • експозицію;
  • перформанс;
  • змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks;
  • презентацію першого повного та не редагованого видання творів Лесі Українки у 14-ти томах.

«Леся Українка: 150 імен»

Читайте також: 🤪 Прем’єр-міністр України став мемом — розповідаємо, що трапилось 

Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний.

На сайті також представлено ювілейний брендинг і digital brand kit, розроблений агенцією Postmen, які кожний охочий може завантажити за посиланням: identity.150imenlesi.org і вільно використовувати.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: