fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏘 В Україні створили сервіс з цінами на житло у реальному часі

🏘 V Ukraїni stvoryly servis z cinamy na žytlo u reaľnomu časi
Наразі можна переглянути ціна на житло у Києві, Львові та Одесі.
Narazi možna peregljanuty cina na žytlo u Kyjevi, Lvovi ta Odesi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пульс ринку новобудов. На початку лютого 2021 українські розробники запустили сервіс Пульс ринку новобудов, який у реальному часі показує середні ціни на найменші квартири в новобудовах та темпи будівництва нових житлових комплексів. Сервіс має стати у пригоді покупцям, продавцям та спеціалістам галузці. Актуальна статистика цін та масштабів будівництва доступна для: Києва та передмістя Львова Одеси Сервіс Пульс ринку новобудов має по три розділи для кожного міста. Читатйте також: 🏡 В Італії продають будинки за €1 (знову!). Можна переглянути, скільки в середньому коштують найменші квартири в житловому комплексі. Наприклад, для Києва невелика 1-кімнатна коштує приблизно 1 338 400 грн; у передмісті — 716 588 грн; у Львові — 1 006 210 грн; в Одесі — 868 490 грн. Також у Пульсі є мінімальні ціни на 2- та 3-кімнатні квартири у новобудовах. Можна подивитися динаміку за рік: переглянути скільки житлових комплексів зараз будують, скільки завершили та скільки знаходяться на стадії підготовчих робіт. Так, у Києві зараз будуть 145 ЖК, у передмісті столиці — 134, у Львові — 89, в Одесі — 82. Є статистика наскільки швидко добудовують. У Києві та передмісті 2021 року планують завершити 530 секцій будинків, у Львові — 141, в Одесі — 110.
Реклама 👇 Замовити

«Пульс ринку новобудов»

На початку лютого 2021 українські розробники запустили сервіс «Пульс ринку новобудов», який у реальному часі показує середні ціни на найменші квартири в новобудовах та темпи будівництва нових житлових комплексів. Сервіс має стати у пригоді покупцям, продавцям та спеціалістам галузці.

Актуальна статистика цін та масштабів будівництва доступна для:

Сервіс «Пульс ринку новобудов» має по три розділи для кожного міста.

«Пульс ринку новобудов»

Читайте також: 🏡 В Італії продають будинки за €1 (знову!)

Можна переглянути, скільки в середньому коштують найменші квартири в житловому комплексі.

Наприклад, для Києва невелика 1-кімнатна коштує приблизно 1 338 400 грн; у передмісті — 716 588 грн; у Львові — 1 006 210 грн; в Одесі — 868 490 грн. Також у «Пульсі» є мінімальні ціни на 2- та 3-кімнатні квартири у новобудовах.

Можна подивитися динаміку за рік: переглянути скільки житлових комплексів зараз будують, скільки завершили та скільки знаходяться на стадії підготовчих робіт. Так, у Києві зараз будуть 145 ЖК, у передмісті столиці — 134, у Львові — 89, в Одесі — 82.

«Пульс ринку новобудов»

Є статистика наскільки швидко добудовують. У Києві та передмісті 2021 року планують завершити 530 секцій будинків, у Львові — 141, в Одесі — 110.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: