fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📂 Depositphotos надасть безкоштовний доступ до своєї бібліотеки

📂 Depositphotos nadasť bezkoštovnyj dostup do svojeї biblioteky
Спеціальна пропозиція доступна для освітніх проєктів, які популяризують дизайн та креативні індустрії.
Speciaľna propozycija dostupna dlja osvitnih projektiv, jaki populjaryzujuť dyzajn ta kreatyvni industriї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безкоштовний доступ до Depositphotos. Depositphotos — це один з найбільших фотобанків у світі, його бібліотека становить більш ніж 180 мільйонів світлин, відео, векторів, шаблонів та навіть аудіо. Платформа відкриває доступ до безкоштовних файлів для некомерційних організацій та освітніх проєктів, що спеціалізуються на розвитку дизайну та популяризації креативних індустрій. Партнери цього проєкту отримають доступ до бібліотеки файлів, які можна буде використовувати у навчанні та освітніх програмах. За словами CMO Depositphotos Аліни Волчек, рішення надати безкоштовний доступ до сервісу зявилось під час локдауну через пандемію COVID-19. За декілька місяців ми почали співробітництво з багатьма українськими й міжнародними проєктами, серед яких польська академія для дизайнерів STGU, канадська організація RGD, креативна школа Projector. З часом ми зрозуміли, що хочемо розвивати цей напрям на постійній основі, оскільки наша місія – підтримувати творчих людей в усьому світі, надихати їх. Аліна Волчек. CMO Depositphotos. Читатйте також: 📱 Depositphotos назвав візуальні тренди 2021 року: віртуальна емпатія та снек-контент. Крім того, доступ до платформи зявиться й у студентів освітніх проєктів — вони отримають пробний період до абсолютно всієї бібліотеки. Варто зазначити, що вже використані файли не можна повторно використовувати у комерційних цілях. Depositphotos пропонують цілу програму співпраці для освітян — долучитись до цієї ініціативи можна за посиланням, заповнивши онлайн-форму.
Реклама 👇 Замовити

Безкоштовний доступ до Depositphotos

Depositphotos — це один з найбільших фотобанків у світі, його бібліотека становить більш ніж 180 мільйонів світлин, відео, векторів, шаблонів та навіть аудіо📂 Depositphotos надасть безкоштовний доступ до своєї бібліотеки 1🎵 Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ.

Платформа відкриває доступ до безкоштовних файлів для некомерційних організацій та освітніх проєктів, що спеціалізуються на розвитку дизайну та популяризації креативних індустрій.

Партнери цього проєкту отримають доступ до бібліотеки файлів, які можна буде використовувати у навчанні та освітніх програмах.

Безкоштовний доступ до Depositphotos

За словами CMO Depositphotos Аліни Волчек, рішення надати безкоштовний доступ до сервісу з’явилось під час локдауну через пандемію COVID-19.

За декілька місяців ми почали співробітництво з багатьма українськими й міжнародними проєктами, серед яких польська академія для дизайнерів STGU, канадська організація RGD, креативна школа Projector. З часом ми зрозуміли, що хочемо розвивати цей напрям на постійній основі, оскільки наша місія – підтримувати творчих людей в усьому світі, надихати їх

Аліна Волчек, CMO Depositphotos
Читайте також: 📱 Depositphotos назвав візуальні тренди 2021 року: віртуальна емпатія та снек-контент

Крім того, доступ до платформи з’явиться й у студентів освітніх проєктів — вони отримають пробний період до абсолютно всієї бібліотеки. Варто зазначити, що вже використані файли не можна повторно використовувати у комерційних цілях.

Depositphotos пропонують цілу програму співпраці для освітян — долучитись до цієї ініціативи можна за посиланням, заповнивши онлайн-форму.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: