fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Акції фонду, що інвестує в канабіс, здорожчали на 9500%

📈 Akciї fondu, ščo investuje v kanabis, zdorožčaly na 9500%
А ще нещодавно компанія знаходилась на межі банкрутства.
A šče neščodavno kompanija znahodylaś na meži bankrutstva.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиції у канабіс. Акції канадської інвестиційної компанії Nabis Holdings збільшились на 9 500% лишень за кілька днів. Вартість акцій піднялась з одного канадського цента до 96, а наразі ринкова капіталізація компанії становить приблизно $2,8 мільйона. Компанія Nabis Holdings відома як фонд, що здебільшого інвестує в нерухомість та індустрію рекреаційного канабісу в США й інших країнах. Крім того, Nabis Holdings має дочірню компанію Perpetual Healthcare, яка нещодавно отримала ліцензію від Міністерства охорони здоровя штату Арізона. Відтепер Perpetual Healthcare може продавати медичний канабіс, а також виробляти різноманітні продукти із цієї рослини. Читатйте також: 🤑 GameStop прогнозували банкрутство, однак користувачі Reddit збільшили вартість її акцій на 90%. Такий попит був обумовлений тим, що компанія знаходилась на межі банкрутства. Аби якось погасити борги в $35 мільйонів, Nabis Holdings випустили облігації та ще 3,7 звичайних акцій. Це дозволило компанії відновити свій стан на біржі. Втім, такий успіх не залишився непомітним для регуляторів — вони вирішили скасувати всі угоди компанії з 27 січня по 2 лютого. Своє рішення вони пояснили тим, що це дозволить захистити цілісність ринку. Nabis Holdings вже відреагували на таку заяву та звернулись безпосередньо до самої біржі та канадського регулятора й наразі ведуть перемовини.
Реклама 👇 Замовити

Інвестиції у канабіс

Акції канадської інвестиційної компанії Nabis Holdings збільшились на 9 500% лишень за кілька днів. Вартість акцій піднялась з одного канадського цента до 96, а наразі ринкова капіталізація компанії становить приблизно $2,8 мільйона.

Компанія Nabis Holdings відома як фонд, що здебільшого інвестує в нерухомість та індустрію рекреаційного канабісу в США й інших країнах.

Крім того, Nabis Holdings має дочірню компанію Perpetual Healthcare, яка нещодавно отримала ліцензію від Міністерства охорони здоров’я штату Арізона. Відтепер Perpetual Healthcare може продавати медичний канабіс, а також виробляти різноманітні продукти із цієї рослини.

Читайте також: 🤑 GameStop прогнозували банкрутство, однак користувачі Reddit збільшили вартість її акцій на 90%

Такий попит був обумовлений тим, що компанія знаходилась на межі банкрутства. Аби якось погасити борги в $35 мільйонів, Nabis Holdings випустили облігації та ще 3,7 звичайних акцій. Це дозволило компанії відновити свій стан на біржі.

Втім, такий успіх не залишився непомітним для регуляторів — вони вирішили скасувати всі угоди компанії з 27 січня по 2 лютого. Своє рішення вони пояснили тим, що це дозволить «захистити цілісність ринку».

Nabis Holdings вже відреагували на таку заяву та звернулись безпосередньо до самої біржі та канадського регулятора й наразі ведуть перемовини.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: