fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 Створили стипендію для україномовних блогерів — до 120 тис грн

🤳🏻 Stvoryly stypendiju dlja ukraїnomovnyh blogeriv — do 120 tys grn
Залишити свою заявку можна до 28 лютого 2021 року.
Zalyšyty svoju zajavku možna do 28 ljutogo 2021 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стипендія для блогерів. Міжнародний фонд Відродження створив стипендію спеціально для україномовних блогерів на Youtube. Ця можливість доступна творцям контенту на Youtube, Tiktok та Instagram. Канали можуть бути не обмежені у тематиці, однак вони мають відповідати темами розвитку та популяризації критичного мислення, протидії маніпуляціям, популяризації науки, аналізу інформації тощо. Стипендія для блогерів сягає від 50 до 120 тисяч гривень — її розмір залежатиме від заявки, популярності каналу та запропонованого бюджету. 2020-21 роки принесли падіння рекламних доходів у зв’язку з пандемією та кризою. Ми пропонуємо руку допомоги творцям якісних відео і оголошуємо перший в Україні конкурс стипендій для відеоблогерів на створення контенту. Опис стипендії . . Стипендія для блогерів доступна за таких умов: Необхідно мати україномовний канал з відеоконтентом Вік каналу повинен бути не менш ніж шість місяців Тематика каналу корелює з темами критичного мислення та раціонального погляду на світ; Цінності каналу збігаються з цінностями демократії та відкритого суспільства; На каналі може бути лише авторський контент, а використовувати чужі речі можна лише на умовах fair use Під час розгляду не важлива кількість підписників, спільноти чи донатерів — однак це може бути перевагою Стипендію можна витратити на обладнання (не більше 50 тис. грн загалом), рекламу у соцмережах (Youtube, Instagram, Facebook, Twitter), оплату подорожей для зйомок та послуги для зйомок, які підтверджені документально. Читатйте також: 😌 Поведінкові комунікації: подолати байдужість і втому. Активісти та психологи — про досвід вигорання. Відеоконтент, на виробництво якого підуть кошти стипендії, має бути створений протягом цього року. Як отримати стипендію. Фонд планує надати 4-8 стипендій. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-заяву до 28 лютого 2021 року. У заявці необхідно вказати інформацію про канал. тематику роликів та план витрат кошів стипендії. Детальніше ознайомитись з умовами конкурсу можна тут, а заповнити форму на стипендію можна за посиланням. Результати конкурсу оголосять до 31 березня.
Реклама 👇 Замовити

Стипендія для блогерів

Міжнародний фонд «Відродження» створив стипендію спеціально для україномовних блогерів на Youtube. Ця можливість доступна творцям контенту на Youtube, Tiktok та Instagram.

Канали можуть бути не обмежені у тематиці, однак вони мають відповідати темами розвитку та популяризації критичного мислення, протидії маніпуляціям, популяризації науки, аналізу інформації тощо. Стипендія для блогерів сягає від 50 до 120 тисяч гривень — її розмір залежатиме від заявки, популярності каналу та запропонованого бюджету.

2020-21 роки принесли падіння рекламних доходів у зв’язку з пандемією та кризою. Ми пропонуємо руку допомоги творцям якісних відео і оголошуємо перший в Україні конкурс стипендій для відеоблогерів на створення контенту

Опис стипендії

Стипендія для блогерів доступна за таких умов:

  • Необхідно мати україномовний канал з відеоконтентом
  • Вік каналу повинен бути не менш ніж шість місяців
  • Тематика каналу корелює з темами критичного мислення та раціонального погляду на світ;
  • Цінності каналу збігаються з цінностями демократії та відкритого суспільства;
  • На каналі може бути лише авторський контент, а використовувати чужі речі можна лише на умовах fair use
  • Під час розгляду не важлива кількість підписників, спільноти чи донатерів — однак це може бути перевагою

Стипендію можна витратити на обладнання (не більше 50 тис. грн загалом), рекламу у соцмережах (Youtube, Instagram, Facebook, Twitter), оплату подорожей для зйомок та послуги для зйомок, які підтверджені документально.

Читайте також: 😌 Поведінкові комунікації: подолати байдужість і втому. Активісти та психологи — про досвід вигорання

Відеоконтент, на виробництво якого підуть кошти стипендії, має бути створений протягом цього року.

Як отримати стипендію

Фонд планує надати 4-8 стипендій. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-заяву до 28 лютого 2021 року. У заявці необхідно вказати інформацію про канал. тематику роликів та план витрат кошів стипендії.

Детальніше ознайомитись з умовами конкурсу можна тут, а заповнити форму на стипендію можна за посиланням. Результати конкурсу оголосять до 31 березня.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: