fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😁 Дослідження: українці, віком 35-44 років, є найщасливішими

😁 Doslidžennja: ukraїnci, vikom 35-44 rokiv, je najščaslyvišymy
Українська дослідницька компанія Gradus Research провела дослідження на тему щастя та визначила, хто є більш щасливим: жінки чи чоловіки, у якому віці українці є найщасливішим та чи впливає регіон проживання на рівень щастя.
Ukraїnśka doslidnyćka kompanija Gradus Research provela doslidžennja na temu ščastja ta vyznačyla, hto je biľš ščaslyvym: žinky čy čoloviky, u jakomu vici ukraїnci je najščaslyvišym ta čy vplyvaje region prožyvannja na riveń ščastja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щастя українців. По всьому світу час від часу проводять дослідження про щастя. Одним з найвідомішим із них є дослідження, що проводиться в Данії, яке лягло в основу концепції хюґе. Це здатність цінувати звичайні задоволення життя і насолоджуватися моментом. Не зважаючи на те, що щастя є розтяжним поняттям, у людей є спільні критерії, за якими вони його вимірюють. Для українців — це непроста категорія зі своїми особливостями. Це і не дивно: політичні та економічні зміни, ситуація з COVID-19 та інше не є благополучною середою для обов’язкових умов щасливого життя. Згідно з опитуванням, щастя українців також має декілька ключових правил скандинавів (наприклад, здоров’я та щастя близьких). За думкою респондентів, саме такими є пять головних умов для щастя: Здоровя власне та близьких людей (78%); грошова забезпеченість (65%); безпечне і мирне життя (51%); наявність власної родини (дітей, чоловіка/дружини) (47%); щастя близьких людей (46%). Згідно з результатами дослідження, в середньому жінки більш щасливі за чоловіків – вони оцінили свій рівень щастя в середньому на 6,2 бала за 10-бальною шкалою проти 5,6 бала серед чоловіків. Читатйте також: 🧭 Дослідження: люди, що полюбляють мандрувати, є щасливішими за домувальників. Люди, віком 35-44 років, є найщасливішими серед усіх вікових груп. Їхній індекс щастя становить — 6,3 бала. Тоді як найменш щасливими себе відчувають люди, старші 55 років — 5,6 бала. Серед усіх українців жителі Північного регіону відчувають щастя найбільше з усіх — 6,4 бала, тоді як найменш щасливими виявилися мешканці Західного регіону (5,2 бала). Комфорт і доступність багатьох сервісів у великих та середніх містах робить їхніх жителів більш щасливими, ніж мешканців малих міст — 6,0 балів проти 5,6. 2020 рік не можна назвати легким та спокійним, і тому у порівнянні з результатами дослідження щастя, яке було проведене у листопаді 2019 року, українці стали рідше відчувати себе щасливими – 5,9 проти попередніх 6,4 бала. Матимемо надію, що ситуація стабілізується і ми станемо більш щасливими у 2021. Євгенія Близнюк. CEO & Founder Gradus Research. Не менш важливим чинником для щастя людини — є достатня кількість відпочинку та сну. Науково доведено, що порушення сну та його нестача призводять до стресів та тривожних станів. А згідно з опитуванням Gradus, майже 23% опитаних сплять усього 4-6 годин на добу. Більша частина українців (53%) в середньому витрачає на сон 6-8 годин. Повний звіт можна знайти за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Щастя українців

По всьому світу час від часу проводять дослідження про щастя. Одним з найвідомішим із них є дослідження, що проводиться в Данії, яке лягло в основу концепції хюґе. Це здатність цінувати звичайні задоволення життя і насолоджуватися моментом.

Не зважаючи на те, що щастя є розтяжним поняттям, у людей є спільні критерії, за якими вони його вимірюють. Для українців — це непроста категорія зі своїми особливостями. Це і не дивно: політичні та економічні зміни, ситуація з COVID-19 та інше не є благополучною середою для обов’язкових умов щасливого життя. Згідно з опитуванням, щастя українців також має декілька ключових правил скандинавів (наприклад, здоров’я та щастя близьких). За думкою респондентів, саме такими є п’ять головних умов для щастя:

  1. Здоров’я власне та близьких людей (78%);
  2. грошова забезпеченість (65%);
  3. безпечне і мирне життя (51%);
  4. наявність власної родини (дітей, чоловіка/дружини) (47%);
  5. щастя близьких людей (46%).

Щастя українців

Згідно з результатами дослідження, в середньому жінки більш щасливі за чоловіків – вони оцінили свій рівень щастя в середньому на 6,2 бала за 10-бальною шкалою проти 5,6 бала серед чоловіків.

Читайте також: 🧭 Дослідження: люди, що полюбляють мандрувати, є щасливішими за домувальників

Люди, віком 35-44 років, є найщасливішими серед усіх вікових груп. Їхній індекс щастя становить — 6,3 бала. Тоді як найменш щасливими себе відчувають люди, старші 55 років — 5,6 бала.

Серед усіх українців жителі Північного регіону відчувають щастя найбільше з усіх — 6,4 бала, тоді як найменш щасливими виявилися мешканці Західного регіону (5,2 бала).

Комфорт і доступність багатьох сервісів у великих та середніх містах робить їхніх жителів більш щасливими, ніж мешканців малих міст — 6,0 балів проти 5,6.

2020 рік не можна назвати легким та спокійним, і тому у порівнянні з результатами дослідження щастя, яке було проведене у листопаді 2019 року, українці стали рідше відчувати себе щасливими – 5,9 проти попередніх 6,4 бала. Матимемо надію, що ситуація стабілізується і ми станемо більш щасливими у 2021

Євгенія Близнюк, CEO & Founder Gradus Research

Щастя українців

Не менш важливим чинником для щастя людини — є достатня кількість відпочинку та сну. Науково доведено, що порушення сну та його нестача призводять до стресів та тривожних станів. А згідно з опитуванням Gradus, майже 23% опитаних сплять усього 4-6 годин на добу. Більша частина українців (53%) в середньому витрачає на сон 6-8 годин.

Повний звіт можна знайти за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: