fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤨 Покоління Z найбільше турбується про свої особисті дані в інтернеті

🤨 Pokolinnja Z najbiľše turbujeťsja pro svoї osobysti dani v interneti
Загалом дослідили реакцію чотирьох поколінь на можливий контроль урядом їхніх особистих даних.
Zagalom doslidyly reakciju čotyŕoh pokoliń na možlyvyj kontroľ urjadom їhnih osobystyh danyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Особисті дані в інтернеті. Згідно з дослідженням Atlas VPN, 50% американців, що належать до покоління Z (люди народжені у 1997-2010), почуваються не дуже комфортно, коли вони діляться інформацією про своє місцезнаходження, оскільки ці дані може отримати уряд. Ще 54% представників покоління бумерів (народжені між 1946 та 1964 роками) також зазначають, що їх турбує те, що їхні особисті дані можуть бути в інтернеті. А 15% зумерів та 17% бумерів остаточно впевнені, що уряд контролює місцезнаходження й особисті дані. Приблизно 6% представників з кожного покоління, вважають, що це цілком нормально й безпечно. Читатйте також: 🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів. Міленіали (1981-1996) та покоління X (1965-1980) трохи позитивніше відносяться до того, що уряд може знати їхні особисті дані. 13% міленіалів нормально реагують на таку можливість, водночас 40% категорично проти. Серед покоління X 14% позитивно ставляться до моніторингу інформації, а інші 46% мають протилежну думку. Варто зазначити, що майже усі представники поколінь проти того, аби їхнє місцезнаходження передавалось уряду задля контролю розповсюдження COVID-19. Кожне покоління відрізняється по-своєму. Врешті-решт, кожне з них виросло в різних історичних, економічних та культурних умовах, які формують їхній світогляд. Саме світогляд й впливає на те, як вони захищають свої особисті дані. Рейчел Уелч. СЕО Atlas VPN. Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Особисті дані в інтернеті

Згідно з дослідженням Atlas VPN, 50% американців, що належать до покоління Z (люди народжені у 1997-2010), почуваються не дуже комфортно, коли вони діляться інформацією про своє місцезнаходження, оскільки ці дані може отримати уряд.

Ще 54% представників покоління бумерів (народжені між 1946 та 1964 роками) також зазначають, що їх турбує те, що їхні особисті дані можуть бути в інтернеті.

А 15% зумерів та 17% бумерів остаточно впевнені, що уряд контролює місцезнаходження й особисті дані. Приблизно 6% представників з кожного покоління, вважають, що це цілком нормально й безпечно.

Читайте також: 🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів

Міленіали (1981-1996) та покоління X (1965-1980) трохи позитивніше відносяться до того, що уряд може знати їхні особисті дані.

13% міленіалів нормально реагують на таку можливість, водночас 40% категорично проти. Серед покоління X 14% позитивно ставляться до моніторингу інформації, а інші 46% мають протилежну думку.

Особисті дані в інтернеті

Варто зазначити, що майже усі представники поколінь проти того, аби їхнє місцезнаходження передавалось уряду задля контролю розповсюдження COVID-19.

Кожне покоління відрізняється по-своєму. Врешті-решт, кожне з них виросло в різних історичних, економічних та культурних умовах, які формують їхній світогляд. Саме світогляд й впливає на те, як вони захищають свої особисті дані

Рейчел Уелч, СЕО Atlas VPN

Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: