fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Кількість віддалених вакансій на IT-ринку зросла в 4 рази за 2020 рік

👨🏼‍💻 Kiľkisť viddalenyh vakansij na IT-rynku zrosla v 4 razy za 2020 rik
Зростання пропозицій віддаленого співробітництва почалося в березні та було досить поступовим впродовж року.
Zrostannja propozycij viddalenogo spivrobitnyctva počalosja v berezni ta bulo dosyť postupovym vprodovž roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Попит на IT-ринку. Кількість відкритих ремоут-позицій в Україні в IT зросла в 4 рази за минулий рік та у грудні склала 40% усіх вакансій ринку. Якщо у січні-лютому 2020 їх було менш як 10%, то в кінці року майже кожна друга відкрита позиція пропонувала роботу не в офісі. Про це говорять дані анонімної платформи пошуку роботи в IT та дослідження компанії GlobalLogic. Зростання пропозицій віддаленого співробітництва склало в середньому 12-14% на місяць. Основний стрибок спостерігали на початку карантину, у квітні, — зростання на 54%. А також у  листопаді-грудні — на 29%, коли кількість відкритих позицій в ІТ досягла рекордних показників. Тільки на jobs.dou.ua опублікували понад 6 тисяч вакансій. Читатйте також: 🤔 Ніщо: співзасновник OnePlus створив технологічну компанію Nothing — що це. На збільшення кількості ремоут-вакансій вплинув карантин: компанії перейшли на віддалений режим і навіть відкривають ремоут-позиції в локаціях, де у них немає представництва. Наприклад, у жовтні 2020 GlobalLogic запропонувала віддалене співробітництво інженерам із Дніпра, де офіс компанії відсутній. При цьому на час карантинних обмежень 90% усіх інженерів GlobalLogic виконують свої проєктні завдання віддалено. Нові фахівці знайомляться з командою і проходять онбординг онлайн. Хоча по закінченню карантину багато з них повернуться в офіси, тенденція зростання ремоут-співробітництва залишиться. Вона відкриває нові можливості й стирає межі як для компаній, так і для інженерів. Ірина Кононенко. Молодша віцепрезидентка, керівниця Talent Acquisition Group GlobalLogic в Україні. Попит на ІТ-спеціалістів в останньому кварталі 2020 виріс на 50%, хоча у квітні він сильно впав. За підсумками року вакансії у сфері інформаційних технологій склали близько 20% всього ринку праці. Також у 2020 році IT стала однією з трьох, сфер, які найменше постраждали від коронакризи.
Реклама 👇 Замовити

Попит на IT-ринку

Кількість відкритих ремоут-позицій в Україні в IT зросла в 4 рази за минулий рік та у грудні склала 40% усіх вакансій ринку. Якщо у січні-лютому 2020 їх було менш як 10%, то в кінці року майже кожна друга відкрита позиція пропонувала роботу не в офісі. Про це говорять дані анонімної платформи пошуку роботи в IT та дослідження компанії GlobalLogic.

Зростання пропозицій віддаленого співробітництва склало в середньому 12-14% на місяць. Основний стрибок спостерігали на початку карантину, у квітні, — зростання на 54%. А також у  листопаді-грудні — на 29%, коли кількість відкритих позицій в ІТ досягла рекордних показників. Тільки на jobs.dou.ua опублікували понад 6 тисяч вакансій.

Читайте також: 🤔 «Ніщо»: співзасновник OnePlus створив технологічну компанію Nothing — що це

На збільшення кількості ремоут-вакансій вплинув карантин: компанії перейшли на віддалений режим і навіть відкривають ремоут-позиції в локаціях, де у них немає представництва.

Наприклад, у жовтні 2020 GlobalLogic запропонувала віддалене співробітництво інженерам із Дніпра, де офіс компанії відсутній. При цьому на час карантинних обмежень 90% усіх інженерів GlobalLogic виконують свої проєктні завдання віддалено.

Нові фахівці знайомляться з командою і проходять онбординг онлайн. Хоча по закінченню карантину багато з них повернуться в офіси, тенденція зростання ремоут-співробітництва залишиться. Вона відкриває нові можливості й стирає межі як для компаній, так і для інженерів

Ірина Кононенко, Молодша віцепрезидентка, керівниця Talent Acquisition Group GlobalLogic в Україні

Попит на ІТ-спеціалістів в останньому кварталі 2020 виріс на 50%, хоча у квітні він сильно впав. За підсумками року вакансії у сфері інформаційних технологій склали близько 20% всього ринку праці. Також у 2020 році IT стала однією з трьох, сфер, які найменше постраждали від коронакризи.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: