fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧐 Birdwatch: Twitter представив проєкт боротьби з дезінформацією

🧐 Birdwatch: Twitter predstavyv projekt boroťby z dezinformacijeju
Це тестова версія проєкту для користувачів із США.
Ce testova versija projektu dlja korystuvačiv iz SŠA.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт Birdwatch. Twitter вже давно став платформою для появ теорії змов та джерелом багатьох скандалів. Минулого року в соцмережі почали контролювати дописи про COVID-19 та позначати твіти з неправдивою інформацією. Крім того, сайт видаляв дописи, що містили конспірологічні теорії про 5G — начебто це і є джерелом хвороби та взагалі може контролювати людей. Відтепер Twitter надав можливість користувачам сайту модерувати контент. Проєкт Birdwatch покликаний боротися з недостовірною інформацією у соцмережі. Twitter створив відео з інструкцією для користувачів, як залишити скаргу. Відтак в розділі Зробити внесок в Birdwatch можна обрати один або декілька варіантів незгоди з публікацією та додати коментар зі скаргою. https://twitter.com/twittersupport/status/1353766523664531459?s=21 Читатйте також: 🤡 Діти випадково знайшли баґ комп’ютера, який дозволяв користуватись ним без пароля. Birdwatch дозволить користувачам ідентифікувати інформацію, яка, на їхню думку, вводить в оману, та робити під дописами пояснення контексту твіту. Наразі це лише пілотний-проєкт для користувачів у США. Спеціальні пояснення дописів будуть доступні на окремому сайті. Скільки саме триватиме пілотна версія проєкту — невідомо. У компанії зазначили, що під час тесту вони хочуть переглянути доцільність нової функції й лише потім розглядатимуть можливість цієї функції для всіх користувачів.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт Birdwatch

Twitter вже давно став платформою для появ теорії змов та джерелом багатьох скандалів. Минулого року в соцмережі почали контролювати дописи про COVID-19🧐 Birdwatch: Twitter представив проєкт боротьби з дезінформацією 1✋🏻 Twitter позначатиме твіти з неправдивою інформацією про COVID-19 та позначати твіти з неправдивою інформацією. Крім того, сайт видаляв дописи, що містили конспірологічні теорії про 5G🧐 Birdwatch: Twitter представив проєкт боротьби з дезінформацією 2🗣 Twitter видалить твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та нести дезінформацію — начебто це і є джерелом хвороби та взагалі може контролювати людей.

Відтепер Twitter надав можливість користувачам сайту модерувати контент. Проєкт Birdwatch покликаний боротися з недостовірною інформацією у соцмережі.

Проєкт Birdwatch

Twitter створив відео з інструкцією для користувачів, як залишити скаргу. Відтак в розділі «Зробити внесок в Birdwatch» можна обрати один або декілька варіантів незгоди з публікацією та додати коментар зі скаргою.

Читайте також: 🤡 Діти випадково знайшли баґ комп’ютера, який дозволяв користуватись ним без пароля

Birdwatch дозволить користувачам ідентифікувати інформацію, яка, на їхню думку, вводить в оману, та робити під дописами пояснення контексту твіту.

Наразі це лише пілотний-проєкт для користувачів у США. Спеціальні пояснення дописів будуть доступні на окремому сайті.

Скільки саме триватиме пілотна версія проєкту — невідомо. У компанії зазначили, що під час тесту вони хочуть переглянути доцільність нової функції й лише потім розглядатимуть можливість цієї функції для всіх користувачів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: