fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 У США встановили найдорожчу в історії арт-інсталяцію — $470 мільйонів

🎓 U SŠA vstanovyly najdorožču v istoriї art-instaljaciju — $470 miľjoniv
Для інсталяції використали справжні дипломи про вищу освіту.
Dlja instaljaciї vykorystaly spravžni dyplomy pro vyšču osvitu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Da Vinci of Debt. Освіта в США вважається однією з найкращих у світі. Однак вона ж є однією із найдорожчих — часом багатьом родинам доводиться брати борги та кредити, аби їхні діти могли отримати вищу освіту. Саме на цю проблему й звертає увагу арт-інсталяція Da Vinci of Debt (Да Вінчі в борг). Компанія Natural Light встановила в залі Великого центрального вокзалу в Нью-Йорку композицію, створену зі справжніх дипломів про освіту. Читатйте також: 🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією. Загалом використали 2 600 дипломів. За підрахунками в середньому кожен диплом коштує майже $180 тисяч — разом вартість інсталяції становить приблизно $470 мільйонів. Втім, для Da Vinci of Debt компанія заплатила за кожен диплом по $100 — насправді вони вже виявились не потрібними для багатьох волонтерів. Da Vinci of Debt коштує навіть більше за оригінальну картину Леонардо да Вінчі Спаситель світу. У 2017 році картину продали на аукціоні за $450,3 мільйона. За словами голови компанії Деніела Блейка, на сьогодні в США є понад 45 мільйонів студентів, котрі мають борг за навчання — разом він складає більш ніж $1,7 трильйона. Аби якось допомогти майбутнім студентам, Natural Light створили спеціальний фонд, щороку з якого виділять один мільйон доларів на покриття боргів за навчання. Щоб отримати фінансування необхідно розповісти, чому саме ви повинні отримати фінансову допомогу. Загалом 40 студентів можуть отримати по $25 тисяч на своє навчання. Переглянути інсталяцію та більше дізнатись про неї можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Da Vinci of Debt

Освіта в США вважається однією з найкращих у світі. Однак вона ж є однією із найдорожчих — часом багатьом родинам доводиться брати борги та кредити, аби їхні діти могли отримати вищу освіту. Саме на цю проблему й звертає увагу арт-інсталяція Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг»).

Компанія Natural Light встановила в залі Великого центрального вокзалу в Нью-Йорку композицію, створену зі справжніх дипломів про освіту.

🎓 У США встановили найдорожчу в історії арт-інсталяцію — $470 мільйонів 1
🎓 У США встановили найдорожчу в історії арт-інсталяцію — $470 мільйонів 2
Читайте також: 🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією

Загалом використали 2 600 дипломів. За підрахунками в середньому кожен диплом коштує майже $180 тисяч — разом вартість інсталяції становить приблизно $470 мільйонів.

Втім, для Da Vinci of Debt компанія заплатила за кожен диплом по $100 — насправді вони вже виявились не потрібними для багатьох волонтерів.

🎓 У США встановили найдорожчу в історії арт-інсталяцію — $470 мільйонів 3
🎓 У США встановили найдорожчу в історії арт-інсталяцію — $470 мільйонів 4

Da Vinci of Debt коштує навіть більше за оригінальну картину Леонардо да Вінчі «Спаситель світу». У 2017 році картину продали на аукціоні за $450,3 мільйона.

За словами голови компанії Деніела Блейка, на сьогодні в США є понад 45 мільйонів студентів, котрі мають борг за навчання — разом він складає більш ніж $1,7 трильйона.

🎓 У США встановили найдорожчу в історії арт-інсталяцію — $470 мільйонів 5

Аби якось допомогти майбутнім студентам, Natural Light створили спеціальний фонд, щороку з якого виділять один мільйон доларів на покриття боргів за навчання. Щоб отримати фінансування необхідно розповісти, чому саме ви повинні отримати фінансову допомогу. Загалом 40 студентів можуть отримати по $25 тисяч на своє навчання.

Переглянути інсталяцію та більше дізнатись про неї можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: