fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧗🏼‍♂️ У Франції створили онлайн 3D-моделі найвищих гір

🧗🏼‍♂️ U Franciї stvoryly onlajn 3D-modeli najvyščyh gir
Відтепер потрапити на Еверест може кожен охочий навіть у себе вдома.
Vidteper potrapyty na Everest može kožen ohočyj naviť u sebe vdoma.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найвищі гори світу онлайн. Фронтенд-розробник із Франції створив сайт 8000ers, на якому зібрані 14 найвищих гір світу, висота яких сягає більш ніж восьми тисяч метрів. Створив він цю платформу завдяки інформації з відкритих джерел та світлин NASA із супутника. На сайті можна не тільки переглянути найвищі гори у 3D, а й навіть дізнатись багато різноманітних фактів про альпінізм. Наприклад, Еверест (також цю гору називають Джомолунгма) є найпопулярнішою горою серед восьмитисячників. Загалом було більш ніж пять тисяч успішних сходжень на гору. Крім того, можна дізнатись хто саме та коли перший покорив ту чи іншу гору. До того ж можна переглянути маршрути для сходження — зазвичай їх декілька, однак іноді буває лише один можливий маршрут. Однак іноді альпінізм може мати негативні наслідки для природи. На Евересті знаходиться неймовірна кількість сміття від туристів — кисневі балони, старі намети, залишки їжі та багато іншого. Читатйте також: ⚰️ Через зменшення туристів у Єгипті почали проводити більше археологічних розкопок — вже 54 саркофаги. Зазвичай ця сміття спалюють у відкритих ямах, однак у Непалі вирішили перетворити його на артоб’єкт. Сміття на Евересті. Як передає Reuters, багато місцевого населення у Непалі втратили роботу через пандемію COVID-19, оскільки різко зменшилась кількість туристів. Аби якось допомогти місцевим та звернути увагу суспільства на проблему екології, вирішили перероблювати сміття з Евересту на різноманітні твори мистецтва. Зі сміття робитимуть сувеніри, на гроші з яких підтримуватимуть природу Непалу. Ми хочемо продемонструвати, як можна перетворити тверде сміття у дорогоцінні твори мистецтва… і забезпечити робочі місця і прибуток. Томмі Густафссон. Ініціатор проєкту.
Реклама 👇 Замовити

Найвищі гори світу онлайн

Фронтенд-розробник із Франції створив сайт «8000ers», на якому зібрані 14 найвищих гір світу, висота яких сягає більш ніж восьми тисяч метрів.

Створив він цю платформу завдяки інформації з відкритих джерел та світлин NASA із супутника.

На сайті можна не тільки переглянути найвищі гори у 3D, а й навіть дізнатись багато різноманітних фактів про альпінізм.

🧗🏼‍♂️ У Франції створили онлайн 3D-моделі найвищих гір 1

Наприклад, Еверест (також цю гору називають Джомолунгма) є найпопулярнішою горою серед «восьмитисячників». Загалом було більш ніж п’ять тисяч успішних сходжень на гору.

🧗🏼‍♂️ У Франції створили онлайн 3D-моделі найвищих гір 2

Крім того, можна дізнатись хто саме та коли перший покорив ту чи іншу гору. До того ж можна переглянути маршрути для сходження — зазвичай їх декілька, однак іноді буває лише один можливий маршрут.

🧗🏼‍♂️ У Франції створили онлайн 3D-моделі найвищих гір 3

Однак іноді альпінізм може мати негативні наслідки для природи. На Евересті знаходиться неймовірна кількість сміття від туристів — кисневі балони, старі намети, залишки їжі та багато іншого.

Читайте також: ⚰️ Через зменшення туристів у Єгипті почали проводити більше археологічних розкопок — вже 54 саркофаги

Зазвичай ця сміття спалюють у відкритих ямах, однак у Непалі вирішили перетворити його на артоб’єкт.

Сміття на Евересті

Як передає Reuters, багато місцевого населення у Непалі втратили роботу через пандемію COVID-19, оскільки різко зменшилась кількість туристів. Аби якось допомогти місцевим та звернути увагу суспільства на проблему екології, вирішили перероблювати сміття з Евересту на різноманітні твори мистецтва.

Зі сміття робитимуть сувеніри, на гроші з яких підтримуватимуть природу Непалу.

Ми хочемо продемонструвати, як можна перетворити тверде сміття у дорогоцінні твори мистецтва… і забезпечити робочі місця і прибуток

Томмі Густафссон, Ініціатор проєкту

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: