fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Історія секс-шопів

Istorija seks-šopiv
На сьогоднішній день практично в кожному місті світу є як мінімум один магазин, що пропонує інтимні товари для дорослих. Секс-культура з'явилася і активно розвивається в першу чергу завдяки жінкам-підприємницям, які відкривали перші секс-шопи в різних країнах. А тепер, завдяки сучасним технологіям, у нас є можливість придбати секс-іграшку всього за пару кліків мишкою, адже багато магазинів існують в онлайні.
Na śogodnišnij deń praktyčno v kožnomu misti svitu je jak minimum odyn magazyn, ščo proponuje intymni tovary dlja doroslyh. Seks-kuľtura z'javylasja i aktyvno rozvyvajeťsja v peršu čergu zavdjaky žinkam-pidpryjemnycjam, jaki vidkryvaly perši seks-šopy v riznyh kraїnah. A teper, zavdjaky sučasnym tehnologijam, u nas je možlyvisť prydbaty seks-igrašku vśogo za paru klikiv myškoju, adže bagato magazyniv isnujuť v onlajni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перші іграшки для сексуального задоволення. Точної дати появи найпершої секс-іграшки, наприклад, фалоімітатора (https://lovespace.ua/catalog/falloimitatory), не існує. Однак відомо, що багато націй створювали еротичні скульптури різних богинь для чоловічого сексуального задоволення. Більш того, було поширене використання різноманітних рослин і трав для стимуляції кровотоку і підвищення лібідо - обидва ці чинника допомагали відчувати більше задоволення під час сексу. Перший вібратор зявився у 1869 році і використовувався як медичний пристрій — з його допомогою лікарі того часу контролювали і лікували істерію, яка була властива тільки жінкам. Однак, в 1900-х роках в Америці з появою електрики використання таких медичних вібраторів стало набирати обертів, адже тепер девайси можна було включати у себе вдома. Перший у світі секс-шоп, відкритий жінкою. Беате Узе народилася у 1919 році і виховувалася люблячими батьками, які не намагалися жорстко дисциплінувати свою дочку і підтримували всі її захоплення і починання (в результаті Беате стала пілотом і каскадером). Більш того, її батьки завжди відкрито розмовляли з нею на будь-які теми, включаючи секс і інтимну гігієну. Першим бізнесом Беате був продаж буклетів про сексуальне виховання разом з презервативами. Коли в 1960-х почалася сексуальна революція, Беате побачила в цьому відмінну можливість розвивати свій бізнес на території Німеччини. Таким чином, у місті Фрайбург зявився перший у світі секс-шоп, який Беате назвала Інститут сімейної гігієни, щоб задовольнити консерватизм тодішнього суспільства. Популяризація секс-шопів та еротичних товарів. У 1970 році в Англії відкрився перший магазин для дорослих і у жителів Лондона зявилася можливість познайомитися з цією індустрією і придбати інтимні товари для власного задоволення. Далі у 1972 році секс-шоп зявився в Італії, а саме в Мілані; в Росії і Китаї у 1990 році продавали переважно іграшки для чоловіків, а от у Франції перший секс-шоп зявився аж у 2001 році в Парижі. Першим магазином, який спеціалізувався саме на вібраторах, був секс-шоп Good Vibrations у Сан-Франциско, що відкрився у 1977 році і до цих пір залишається одним з найбільших магазинів в індустрії. Розвиток онлайн секс-шопів в Інтернеті. Незважаючи на сексуальну революцію, багато людей все ще соромилися заходити у секс-шоп, задавати питання про іграшки і відкрито говорити про свої бажання. Однак, з появою Інтернету та онлайн-магазинів залучити аудиторію стало набагато простіше, адже одна з головних вимог до секс-шопу - це збереження анонімності клієнтів. До того ж, в асортименті сучасних магазинів для дорослих крім іграшок є безліч товарів, з яких можна почати своє знайомство з цією індустрією: https://lovespace.ua/. Наприклад, ви можете придбати масажні олії для чуттєвої прелюдії, збуджуючі креми і гелі для посилення відчуттів, зволожуючі лубриканти для комфортного сексу та іншу інтимну косметику. Еротична білизна та секс-ігри також служать відмінним стартом для вивчення своєї сексуальності.
Реклама 👇 Замовити

Перші іграшки для сексуального задоволення

Точної дати появи найпершої секс-іграшки, наприклад, фалоімітатора (https://lovespace.ua/catalog/falloimitatory), не існує. Однак відомо, що багато націй створювали еротичні скульптури різних богинь для чоловічого сексуального задоволення. Більш того, було поширене використання різноманітних рослин і трав для стимуляції кровотоку і підвищення лібідо – обидва ці чинника допомагали відчувати більше задоволення під час сексу.

Перший вібратор з’явився у 1869 році і використовувався як медичний пристрій — з його допомогою лікарі того часу контролювали і лікували істерію, яка була властива тільки жінкам. Однак, в 1900-х роках в Америці з появою електрики використання таких медичних вібраторів стало набирати обертів, адже тепер девайси можна було включати у себе вдома.

Історія секс-шопів 1

Перший у світі секс-шоп, відкритий жінкою

Беате Узе народилася у 1919 році і виховувалася люблячими батьками, які не намагалися жорстко дисциплінувати свою дочку і підтримували всі її захоплення і починання (в результаті Беате стала пілотом і каскадером). Більш того, її батьки завжди відкрито розмовляли з нею на будь-які теми, включаючи секс і інтимну гігієну.

Першим бізнесом Беате був продаж буклетів про сексуальне виховання разом з презервативами. Коли в 1960-х почалася сексуальна революція, Беате побачила в цьому відмінну можливість розвивати свій бізнес на території Німеччини. Таким чином, у місті Фрайбург з’явився перший у світі секс-шоп, який Беате назвала “Інститут сімейної гігієни”, щоб задовольнити консерватизм тодішнього суспільства.

Популяризація секс-шопів та еротичних товарів

У 1970 році в Англії відкрився перший магазин для дорослих і у жителів Лондона з’явилася можливість познайомитися з цією індустрією і придбати інтимні товари для власного задоволення. Далі у 1972 році секс-шоп з’явився в Італії, а саме в Мілані; в Росії і Китаї у 1990 році продавали переважно іграшки для чоловіків, а от у Франції перший секс-шоп з’явився аж у 2001 році в Парижі. Першим магазином, який спеціалізувався саме на вібраторах, був секс-шоп Good Vibrations у Сан-Франциско, що відкрився у 1977 році і до цих пір залишається одним з найбільших магазинів в індустрії.

Історія секс-шопів 2

Розвиток онлайн секс-шопів в Інтернеті

Незважаючи на сексуальну революцію, багато людей все ще соромилися заходити у секс-шоп, задавати питання про іграшки і відкрито говорити про свої бажання. Однак, з появою Інтернету та онлайн-магазинів залучити аудиторію стало набагато простіше, адже одна з головних вимог до секс-шопу – це збереження анонімності клієнтів. До того ж, в асортименті сучасних магазинів для дорослих крім іграшок є безліч товарів, з яких можна почати своє знайомство з цією індустрією: https://lovespace.ua/.

Наприклад, ви можете придбати масажні олії для чуттєвої прелюдії, збуджуючі креми і гелі для посилення відчуттів, зволожуючі лубриканти для комфортного сексу та іншу інтимну косметику. Еротична білизна та секс-ігри також служать відмінним стартом для вивчення своєї сексуальності.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: