fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👀 Винайшли штучну рогівку ока, що повністю відновлює зір

👀 Vynajšly štučnu rogivku oka, ščo povnistju vidnovljuje zir
Вже є замовлення у декількох країнах на таку операцію.
Vže je zamovlennja u dekiľkoh kraїnah na taku operaciju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відновлення зору штучною рогівкою ока. Компанія CorNeat розробила імплант штучної рогівки ока KPro, що повністю відновив зір 78-річному пацієнту, який довгий час вважався невиліковним. Імплант KPro можна інтегрувати безпосередньо в око, аби замінити пошкоджену або деформовану рогівку без донорської тканини. Рогівка ока людини — це прозорий шар, що захищає передню частину ока від зовнішніх пошкоджень. Вона може відновлюватись, однак з віком все ж можуть бути певні пошкодження, які впливають на зір. Зазвичай це буває після тяжких хвороб чи травм. https://www.youtube.com/watch?v=-sNW3F933v8&feature=emb_logo Читатйте також: ⌚️ Науковці навчились діагностувати COVID-19 за допомогою Apple Watch. Раніше схожі імпланти застосовували лише під час дегенерації рогівки, однак це був дуже складний процес. А з KPro ця процедура є зовсім простою, оскільки немає великої кількості швів та розрізів. Щоправда, повне вживлення імпланту в організм потребує часу — декілька тижнів. Компанія CorNeat вже повідомила, що таку операцію проведуть ще десяти пацієнтам в Ізраїлі. Ще дві операції планують зробити в Канаді та ще шість наразі узгоджують у Франції, США і Нідерландах.
Реклама 👇 Замовити

Відновлення зору штучною рогівкою ока

Компанія CorNeat розробила імплант штучної рогівки ока KPro, що повністю відновив зір 78-річному пацієнту, який довгий час вважався невиліковним. Імплант KPro можна інтегрувати безпосередньо в око, аби замінити пошкоджену або деформовану рогівку без донорської тканини.

Рогівка ока людини — це прозорий шар, що захищає передню частину ока від зовнішніх пошкоджень. Вона може відновлюватись, однак з віком все ж можуть бути певні пошкодження, які впливають на зір. Зазвичай це буває після тяжких хвороб чи травм.

Читайте також: ⌚️ Науковці навчились діагностувати COVID-19 за допомогою Apple Watch

Раніше схожі імпланти застосовували лише під час дегенерації рогівки, однак це був дуже складний процес. А з KPro ця процедура є зовсім простою, оскільки немає великої кількості швів та розрізів.

Щоправда, повне вживлення імпланту в організм потребує часу — декілька тижнів.

Компанія CorNeat вже повідомила, що таку операцію проведуть ще десяти пацієнтам в Ізраїлі. Ще дві операції планують зробити в Канаді та ще шість наразі узгоджують у Франції, США і Нідерландах.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: