fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚰️ Через зменшення туристів у Єгипті почали проводити більше археологічних розкопок — вже 54 саркофаги

⚰️ Čerez zmenšennja turystiv u Jegypti počaly provodyty biľše arheologičnyh rozkopok — vže 54 sarkofagy
Крім того, є шанс побачити найцікавіші археологічні знахідки онлайн.
Krim togo, je šans pobačyty najcikaviši arheologični znahidky onlajn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розкопки у Єгипті. Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світу країни закрили свої кордони для туристів. Особливо відчутно це було для Єгипту: у 2019 році країну відвідали більш ніж 13 мільйонів туристів, а минулого року лишень 3,5 мільйона. Однак у країні знайшли позитивний вихід із цієї ситуації — почали проводити більше археологічних розкопок. Як передає міжнародна агенція Reuters, єгипетські археологи знайшли 54 стародавніх саркофаги. Крім того, вони знайшли безліч унікальних обєктів, вік яких становить більш ніж три тисячі років — статуї, маски, стародавні записи та навіть іграшки. Майже усі речі належать до періоду Нового Царства. https://twitter.com/khaled_desouki/status/1350814529425448960 Однією з найцікавіших знахідок є папірус з Книги мертвих — це зібрання особливих текстів, які повинні були допомагати померлим у тому світі. Спеціально для тих, хто хоче побачити розкопки у Єгипті на власні очі, Google Arts & Culture створив новий проєкт, що дозволяє переглянути найцікавіші археологічні памятки. Читатйте також: 🧝🏻‍♂️ Актори Володаря перснів запустили краудфандинг збереження дома Толкіна. Єгипет вдома. Платформа Google Arts & Culture співпрацювала з археологами Американського дослідницького центру в Каїрі. На базі їхніх досліджень та знахідок створили проєкт Preserving Egypt’s Layered History. У вільному доступі можна переглянути найкращі зразки єгипетської історії — від мумій та пірамід до мечетей.
Реклама 👇 Замовити

Розкопки у Єгипті

Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світу країни закрили свої кордони для туристів. Особливо відчутно це було для Єгипту: у 2019 році країну відвідали більш ніж 13 мільйонів туристів, а минулого року лишень 3,5 мільйона.

Однак у країні знайшли позитивний вихід із цієї ситуації — почали проводити більше археологічних розкопок.

Як передає міжнародна агенція Reuters, єгипетські археологи знайшли 54 стародавніх саркофаги. Крім того, вони знайшли безліч унікальних обєктів, вік яких становить більш ніж три тисячі років — статуї, маски, стародавні записи та навіть іграшки. Майже усі речі належать до періоду Нового Царства.

Однією з найцікавіших знахідок є папірус з «Книги мертвих» — це зібрання особливих текстів, які повинні були допомагати померлим у тому світі.

Спеціально для тих, хто хоче побачити розкопки у Єгипті на власні очі, Google Arts & Culture створив новий проєкт, що дозволяє переглянути найцікавіші археологічні пам’ятки.

Читайте також: 🧝🏻‍♂️ Актори «Володаря перснів» запустили краудфандинг збереження дома Толкіна

Єгипет вдома

Платформа Google Arts & Culture співпрацювала з археологами Американського дослідницького центру в Каїрі. На базі їхніх досліджень та знахідок створили проєкт Preserving Egypt’s Layered History.

У вільному доступі можна переглянути найкращі зразки єгипетської історії — від мумій та пірамід до мечетей.

⚰️ Через зменшення туристів у Єгипті почали проводити більше археологічних розкопок — вже 54 саркофаги 1
⚰️ Через зменшення туристів у Єгипті почали проводити більше археологічних розкопок — вже 54 саркофаги 2

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: