fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією

🏛 Nju-Jorkśkyj muzeї Metropoliten vypustyv zastosunok z virtuaľnoju ekskursijeju
Загалом можна переглянути понад 50 експозицій минулих століть і сучасних художників.
Zagalom možna peregljanuty ponad 50 ekspozycij mynulyh stoliť i sučasnyh hudožnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Музеї Метрополітен онлайн. Музей мистецтва Метрополітен є одним з найпопулярніших та найбільших музеїв у світі. За 2019 рік його відвідали майже шість з половиною мільйонів людей. Заснували його у 1870 році в Нью-Йорку. Його фонд складається з більш ніж двох мільйонів експонатів, а вік деяких з них становить понад пять тисяч років. У Метрополітені представлені памятки Стародавніх Єгипту, Греції та Риму, країн Західної Європи, Близького і Далекого Сходу. Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світові ввели стан карантину: люди дотримуються соціальної дистанції, самоізоляції, а майже усі великі заходи було або скасовано, або перенесено. Багато закладів зачинені під час карантину — багато музеїв наразі недоступні для відвідувачів, саме тому вони проводять багато своїх виставок онлайн. Наприклад, італійська галерея виклала онлайн рідкісні ілюстрації з Божественної комедії, Гаазька галерея запустила безкоштовні віртуальні екскурсії, Нідерландський музей виклав у відкритий доступ понад 700 тисяч робіт. А в Україні цю ініціативу підтримали Миколаївський художній музей та Музей космонавтики імені Сергія Корольова.
Реклама 👇 Замовити

Музеї Метрополітен онлайн

Музей мистецтва Метрополітен є одним з найпопулярніших та найбільших музеїв у світі. За 2019 рік його відвідали майже шість з половиною мільйонів людей.

Заснували його у 1870 році в Нью-Йорку. Його фонд складається з більш ніж двох мільйонів експонатів, а вік деяких з них становить понад п’ять тисяч років. У Метрополітені представлені пам’ятки Стародавніх Єгипту, Греції та Риму, країн Західної Європи, Близького і Далекого Сходу.

Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світові ввели стан карантину: люди дотримуються соціальної дистанції, самоізоляції, а майже усі великі заходи було або скасовано, або перенесено. Багато закладів зачинені під час карантину — багато музеїв наразі недоступні для відвідувачів, саме тому вони проводять багато своїх виставок онлайн.

Наприклад, італійська галерея виклала онлайн рідкісні ілюстрації з «Божественної комедії»🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією 1🧐 Італійська галерея виклала онлайн рідкісні ілюстрації з «Божественної комедії», Гаазька галерея запустила безкоштовні віртуальні екскурсії🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією 2🖼 Гаазька галерея запустила безкоштовні віртуальні екскурсії — перегляньте видатні твори Рембрандта, Нідерландський музей виклав у відкритий доступ понад 700 тисяч робіт🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією 3🎨 Нідерландський музей виклав у відкритий доступ понад 700 тисяч робіт — зображення можна вільно використовувати. А в Україні цю ініціативу підтримали Миколаївський художній музей🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією 4🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів та Музей космонавтики імені Сергія Корольова🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією 5🚀 Створили онлайн-тур Музеєм космонавтики у Житомирі — туди Зеленський запрошує Ілона Маска.

Музей мистецтва Метрополітен також зробив доступними свої експонати онлайн за допомогою застосунку The Met Unframed. Це програма доповненої реальності з якою у вас буде доступ до галереї картин та інших всесвітньовідомих колекцій Метрополітену.

Аби завантажити застосунок необхідно перейти на сайт музею та просканувати QR-код. Віртуальну екскурсію супроводжує аудіогід. Загалом можна переглянути понад 50 експозицій минулих століть і сучасних художників.

🏛 Нью-Йоркський музеї Метрополітен випустив застосунок з віртуальною екскурсією 6

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: