fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏻‍✈️ «Шлях українського воїна»: вийшла книга про українську армію для підлітків

👨🏻‍✈️ «Šljah ukraїnśkogo voїna»: vyjšla knyga pro ukraїnśku armiju dlja pidlitkiv
Можна дізнатись історію української армії — походи князів Олега та Святослава, армію Війська Запорізького, партизанів Повстанської армії.
Možna diznatyś istoriju ukraїnśkoї armiї — pohody knjaziv Olega ta Svjatoslava, armiju Vijśka Zaporiźkogo, partyzaniv Povstanśkoї armiї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Книга Шлях українського воїна. Видавництво Балтія Друк презентувало книгу про українську армію для підлітків Шлях українського воїна. Авторкою книги стала Рамунє Поташнікова. Це ілюстроване видання — за допомогою картинок дітям значно легше сприймати інформацію. З Шлях українського воїна можна дізнатись про те, хто керує армією, які є категорії та звання; якою технікою користується українська армія; та навіть як можна виживати у надзвичайних умовах — підготовка до життя на природі. Крім того, можна дізнатись історію української армії — походи князів Олега та Святослава, армію Війська Запорізького, партизанів Повстанської армії. Це нащадки тих воїнів, які встали на захист Вітчизни в 2014 році і до цих пір несуть службу в лавах обєднаних сил. Юні читачі дізнаються про структуру і завдання сучасної армії. Опис книги. . Вартість книги 480₴, придбати Шлях українського воїна можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Книга «Шлях українського воїна»

Видавництво «Балтія Друк» презентувало книгу про українську армію для підлітків «Шлях українського воїна». Авторкою книги стала Рамунє Поташнікова.

Це ілюстроване видання — за допомогою картинок дітям значно легше сприймати інформацію. З «Шлях українського воїна» можна дізнатись про те, хто керує армією, які є категорії та звання; якою технікою користується українська армія; та навіть як можна виживати у надзвичайних умовах — підготовка до життя на природі.

Крім того, можна дізнатись історію української армії — походи князів Олега та Святослава, армію Війська Запорізького, партизанів Повстанської армії.

Це нащадки тих воїнів, які встали на захист Вітчизни в 2014 році і до цих пір несуть службу в лавах об'єднаних сил. Юні читачі дізнаються про структуру і завдання сучасної армії

Опис книги
👨🏻‍✈️ «Шлях українського воїна»: вийшла книга про українську армію для підлітків 1
👨🏻‍✈️ «Шлях українського воїна»: вийшла книга про українську армію для підлітків 2
👨🏻‍✈️ «Шлях українського воїна»: вийшла книга про українську армію для підлітків 3
👨🏻‍✈️ «Шлях українського воїна»: вийшла книга про українську армію для підлітків 4

Вартість книги 480₴, придбати «Шлях українського воїна» можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: