fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🚀 В Україні визначили космічну програму на 2021-2025 роки — що планують

👨🏼‍🚀 V Ukraїni vyznačyly kosmičnu programu na 2021-2025 roky — ščo planujuť
Зокрема очікується співпраця з приватним бізнесом та Європейським космічним агентством (ESA) і американським NASA на державному рівні.
Zokrema očikujeťsja spivpracja z pryvatnym biznesom ta Jevropejśkym kosmičnym agentstvom (ESA) i amerykanśkym NASA na deržavnomu rivni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Космічна програма України. Кабінет Міністрів України схвалив концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Очікується, що на реалізацію проєкту необхідно приблизно 30 мільярдів гривень фінансування, наразі вже відомо, що з державного бюджету треба виділити 15 мільярдів гривень. Концепція дозволить створити держрегулювання космічної діяльності та загалом розвинути цю сферу в Україні. Як зазначив Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, ця концепція розроблена Мінстратегпромом спільно із Державним космічним агентством. Нарешті ситуація в галузі буде зрушена з мертвої точки, адже останні декілька років вона фактично була в замороженому стані, не розуміючи ні своїх пріоритетів, ні умов для розвитку. Наступний важливий і невідкладний крок – це ухвалення Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Олег Уруський. Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України. Космічна програма України на 2021-2025 роки принесе такі зміни: Читатйте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка. забезпечення нового рівня виконання стратегічних державних завдань у сфері національної безпеки та оборони; створення національної системи космічного спостереження на основі вітчизняних та іноземних орбітальних засобів; створення та розвиток вітчизняного супутникового угруповання космічного спостереження; забезпечення участі України у роботі з міжнародними організаціями з питань космічної діяльності; розвиток науково-технічного та інтелектуального потенціалу України. Зокрема очікується співпраця з приватним бізнесом та Європейським космічним агентством (ESA) і американським NASA на державному рівні. Крім того, Україна надаватиме різноманітні наукові гранти та підтримку проєктів.
Реклама 👇 Замовити

Космічна програма України

Кабінет Міністрів України схвалив концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Очікується, що на реалізацію проєкту необхідно приблизно 30 мільярдів гривень фінансування, наразі вже відомо, що з державного бюджету треба виділити 15 мільярдів гривень.

Концепція дозволить створити держрегулювання космічної діяльності та загалом розвинути цю сферу в Україні. Як зазначив Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, ця концепція розроблена Мінстратегпромом спільно із Державним космічним агентством.

Нарешті ситуація в галузі буде зрушена з мертвої точки, адже останні декілька років вона фактично була в замороженому стані, не розуміючи ні своїх пріоритетів, ні умов для розвитку. Наступний важливий і невідкладний крок – це ухвалення Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки

Олег Уруський, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України

Космічна програма України

Космічна програма України на 2021-2025 роки принесе такі зміни:

Читайте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка
  • забезпечення нового рівня виконання стратегічних державних завдань у сфері національної безпеки та оборони;
  • створення національної системи космічного спостереження на основі вітчизняних та іноземних орбітальних засобів;
  • створення та розвиток вітчизняного супутникового угруповання космічного спостереження;
  • забезпечення участі України у роботі з міжнародними організаціями з питань космічної діяльності;
  • розвиток науково-технічного та інтелектуального потенціалу України.

Зокрема очікується співпраця з приватним бізнесом та Європейським космічним агентством (ESA) і американським NASA на державному рівні. Крім того, Україна надаватиме різноманітні наукові гранти та підтримку проєктів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: facebook.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: