fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020

😲 Vikipedija obrala najkrašči svitlyny pam’jatok kuľtury Ukraїny 2020
В українській частині найбільшого міжнародного конкурсу фотографій об’єктів культурної спадщини для Вікіпедії під назвою «Вікі любить пам’ятки» обрали 10 найкращих робіт.
V ukraїnśkij častyni najbiľšogo mižnarodnogo konkursu fotografij ob’jektiv kuľturnoї spadščyny dlja Vikipediї pid nazvoju «Viki ljubyť pam’jatky» obraly 10 najkraščyh robit.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найкращі фото за версією Вікіпедії. У 2020 році на конкурс подали понад 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України, що є рекордом за всі роки проведення конкурсу в Україні. Цьогоріч свої роботи завантажили понад 550 авторів. За кількістю фото Україна посіла перше місце серед 50 країн-учасниць. Найкращими, за оцінками журі, стали 10 світлин пам’яток, розташованих у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Львівській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях та місті Київ. Більшість об’єктів — пам’ятки архітектури, також є одна пам’ятка археології та пам’ятка історії. Ці фотографії представлять Україну на міжнародному етапі конкурсу, де позмагаються з переможцями інших країн. Як зазначила адміністраторка української Вікіпедії Наталія Тимків, мета конкурсу Вікі любить пам’ятки — зібрати знімки всіх об’єктів нерухомої спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії та привернути увагу до стану збереженості цих об’єктів. Проєкт згуртовує навколо себе фотографів, краєзнавців, вікіпедистів та усіх небайдужих до збереження культурної спадщини. Цього року у нас серед 10 переможців — 10 різних авторів та 9 регіонів. Дуже добре, що Україна буде представлена на міжнародному етапі такою різноманітною. Наталія Тимків. Адміністраторка української Вікіпедії. Читатйте також: 🤳 Кишенькова країна: вийшов AR-застосунок з об’єктами культурної спадщини України. У межах конкурсу визначали авторів найкращих фотографій та учасників, що сфотографували найбільшу кількість об’єктів, загалом та за областями. А також переможців у спеціальних номінаціях Віа Регіа Україна, Єврейська спадщина, Млини та Відео. Найкращі світлини з першого по десяте місце: Розширений матеріал з коментарями переможців та членів журі на офіційному сайті конкурсу.
Реклама 👇 Замовити

Найкращі фото за версією Вікіпедії

У 2020 році на конкурс подали понад 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України, що є рекордом за всі роки проведення конкурсу в Україні. Цьогоріч свої роботи завантажили понад 550 авторів. За кількістю фото Україна посіла перше місце серед 50 країн-учасниць.

Найкращими, за оцінками журі, стали 10 світлин пам’яток, розташованих у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Львівській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях та місті Київ. Більшість об’єктів — пам’ятки архітектури, також є одна пам’ятка археології та пам’ятка історії. Ці фотографії представлять Україну на міжнародному етапі конкурсу, де позмагаються з переможцями інших країн.

Як зазначила адміністраторка української Вікіпедії Наталія Тимків, мета конкурсу «Вікі любить пам’ятки» — зібрати знімки всіх об’єктів нерухомої спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії та привернути увагу до стану збереженості цих об’єктів.

Проєкт згуртовує навколо себе фотографів, краєзнавців, вікіпедистів та усіх небайдужих до збереження культурної спадщини. Цього року у нас серед 10 переможців — 10 різних авторів та 9 регіонів. Дуже добре, що Україна буде представлена на міжнародному етапі такою різноманітною

Наталія Тимків, Адміністраторка української Вікіпедії
Читайте також: 🤳 «Кишенькова країна»: вийшов AR-застосунок з об’єктами культурної спадщини України

У межах конкурсу визначали авторів найкращих фотографій та учасників, що сфотографували найбільшу кількість об’єктів, загалом та за областями. А також переможців у спеціальних номінаціях «Віа Регіа Україна», «Єврейська спадщина», «Млини» та «Відео».

Найкращі світлини з першого по десяте місце:

😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 1
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 2
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 3
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 4
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 5
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 6
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 7
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 8
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 9
😲 Вікіпедія обрала найкращі світлини пам’яток культури України 2020 10

Розширений матеріал з коментарями переможців та членів журі на офіційному сайті конкурсу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: