fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤨 Як локдаун вплинув на обороти закладів — дослідження Poster

🤨 Jak lokdaun vplynuv na oboroty zakladiv — doslidžennja Poster
Найбільше за все через локдаун постраждали ресторани та бари.
Najbiľše za vse čerez lokdaun postraždaly restorany ta bary.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вплив локдауну. Виторг українських закладів громадського харчування в перші три дні зимового локдауна знизилася в середньому на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це свідчать результати дослідження компанії з автоматизації кафе і ресторанів Poster, опубліковані в Telegram-каналі компанії Реве та стогне ресторатор. Найбільший спад прибутку спостерігається у ресторанів – 58% і барів – 51% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Кафе і кальянні втратили 40% і 39% виторгу відповідно. Пекарні – 37%, піцерії – 23%, фастфуд – 14%, кондитерські – 16%, а кавярні – 12% від торішніх продажів. Читатйте також: 🤞🏻 Дослідження: 86% людей хочуть, аби світ змінився після пандемії, а не був як раніше. Заклади, які минулого року орієнтувалися тільки на доставку, в зимовий локдаун виросли на 5%. А бізнес суші-барів і зовсім показав зростання на 25%. Як зазначив співзасновник і CEO компанії з автоматизації закладів Poster Родіон Єрошек, під час першого локдауну оберти знизилися відразу ж у всіх без винятку типів бізнесу, включаючи доставку. За його словами це було обумовлено не розумінням термінів карантину, відсутністю налагоджених процесів доставки та інформаційною панікою — все це зменшило прибуток закладів громадського харчування до 26%. Єдине, що краще зараз – немає паніки та масових закриттів. Близько 30% закладів з нашої вибірки зуміли показати зростання в порівнянні з минулим роком. В основному, це ті заклади, які змогли налагодити процеси власної доставки. Але, в цілому, цифри лише доводять, що доставка і робота на винос не дозволяють більшості рестораторів заробляти і зимовий локдаун ще більше погіршує ситуацію в галузі. Родіон Єрошек. Співзасновник і CEO компанії з автоматизації закладів Poster. Про дослідження. Дослідження засноване на неперсоналізовані даних про продажі близько 2 000 закладів громадського харчування України. Порівнянні періоди – 8-10 січня 2021 року і 10-12 січня 2020 року. У розрахунках використовується медіанний показник прибутку. Медіана – це таке число, що половина з елементів вибірки більше нього, а інша половина менше.
Реклама 👇 Замовити

Вплив локдауну

Виторг українських закладів громадського харчування в перші три дні зимового локдауна знизилася в середньому на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це свідчать результати дослідження компанії з автоматизації кафе і ресторанів Poster, опубліковані в Telegram-каналі компанії «Реве та стогне ресторатор». Найбільший спад прибутку спостерігається у ресторанів – 58% і барів – 51% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

🤨 Як локдаун вплинув на обороти закладів — дослідження Poster 1

Кафе і кальянні втратили 40% і 39% виторгу відповідно. Пекарні – 37%, піцерії – 23%, фастфуд – 14%, кондитерські – 16%, а кав’ярні – 12% від торішніх продажів.

Читайте також: 🤞🏻 Дослідження: 86% людей хочуть, аби світ змінився після пандемії, а не був як раніше

Заклади, які минулого року орієнтувалися тільки на доставку, в зимовий локдаун виросли на 5%. А бізнес суші-барів і зовсім показав зростання на 25%.

Як зазначив співзасновник і CEO компанії з автоматизації закладів Poster Родіон Єрошек, під час першого локдауну оберти знизилися відразу ж у всіх без винятку типів бізнесу, включаючи доставку. За його словами це було обумовлено не розумінням термінів карантину, відсутністю налагоджених процесів доставки та інформаційною панікою — все це зменшило прибуток закладів громадського харчування до 26%.

Єдине, що краще зараз – немає паніки та масових закриттів. Близько 30% закладів з нашої вибірки зуміли показати зростання в порівнянні з минулим роком. В основному, це ті заклади, які змогли налагодити процеси власної доставки. Але, в цілому, цифри лише доводять, що доставка і робота на винос не дозволяють більшості рестораторів заробляти і «зимовий» локдаун ще більше погіршує ситуацію в галузі

Родіон Єрошек, Співзасновник і CEO компанії з автоматизації закладів Poster

Про дослідження

Дослідження засноване на неперсоналізовані даних про продажі близько 2 000 закладів громадського харчування України. Порівнянні періоди – 8-10 січня 2021 року і 10-12 січня 2020 року.

У розрахунках використовується медіанний показник прибутку. Медіана – це таке число, що половина з елементів вибірки більше нього, а інша половина менше.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: