fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Українська ІТ-компанія розробила портал з інформацією про COVID-19 для ВООЗ

👨🏼‍💻 Ukraїnśka IT-kompanija rozrobyla portal z informacijeju pro COVID-19 dlja VOOZ
Раніше для цього треба було самостійно обробляти велику кількість інформації.
Raniše dlja ćogo treba bulo samostijno obrobljaty velyku kiľkisť informaciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Портал для лікарів про COVID-19. Українська ІТ-компанія Powercode розробила спеціальний інструмент, що збирає і структурує всю інформацію про епідеміологічну ситуацію в Україні — PHRM (Regional Public Health Response Monitor). На спеціальну сторінку завантажують регіональні звіти, а згодом система аналізує ефективність управління медичним персоналом. Інформація закрита і доступна тільки для фахівців ВООЗ і Центру громадського здоровя Міністерства охорони здоровя України. Читатйте також: 🤞🏻 Дослідження: 86% людей хочуть, аби світ змінився після пандемії, а не був як раніше. Сервіс розробили абсолютно безкоштовно для МОЗ, а вже з часом на нього звернула увагу ВООЗ. Powercode розробили спеціальну сторінку з додатковою інформацією про COVID-19: як виявляти та діагностувати випадки хвороби, які є оновлення протоколів лікування, та як забезпечити безпеку співробітників лікарень.
Реклама 👇 Замовити

Портал для лікарів про COVID-19

Українська ІТ-компанія Powercode розробила спеціальний інструмент, що збирає і структурує всю інформацію про епідеміологічну ситуацію в Україні — PHRM (Regional Public Health Response Monitor).

На спеціальну сторінку завантажують регіональні звіти, а згодом система аналізує ефективність управління медичним персоналом. Інформація закрита і доступна тільки для фахівців ВООЗ і Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

За допомогою PHRM можна порівнювати актуальні дані про стан епідемії COVID-19 в певних регіонах. Раніше цю інформацію доводилось брати з різних джерел та самостійно порівнювати.

Дослідження надсилали з регіонів у вигляді документів Word та звичайних таблицях. Лишень з одного регіону надходило від 20 до 60 сторінок невпорядкованої документації. З PHRM можна не тільки переглянути статистику захворюваності, а й дані про забезпечення ресурсами, фінансування, методи інформування населення та кількість медичних працівників.

👨🏼‍💻 Українська ІТ-компанія розробила портал з інформацією про COVID-19 для ВООЗ 1
Читайте також: 🤞🏻 Дослідження: 86% людей хочуть, аби світ змінився після пандемії, а не був як раніше

Сервіс розробили абсолютно безкоштовно для МОЗ, а вже з часом на нього звернула увагу ВООЗ.

Powercode розробили спеціальну сторінку з додатковою інформацією про COVID-19: як виявляти та діагностувати випадки хвороби, які є оновлення протоколів лікування, та як забезпечити безпеку співробітників лікарень.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: