fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😱 «Твій пеніс тепер мій»: хакер дистанційно зламав пояс вірності для чоловіків та вимагав гроші

😱 «Tvij penis teper mij»: haker dystancijno zlamav pojas virnosti dlja čolovikiv ta vymagav groši
З першу може здатись, що це лише нічне жахіття, але це реальність.
Z peršu može zdatyś, ščo ce lyše nične žahittja, ale ce reaľnisť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хакери взяли пеніси у полон. Qiui Cellmate — це розумний пояс вірності для чоловіків. Цей пристрій має особливий попит серед поціновувачів BDSM — гаджет вдягається на статевий орган й унеможливлює будь-яку ерекцію. У заблокованому стані не можна зняти пристрій — це можна зробити за допомогою спеціального застосунку для смартфона. Саме дистанційне керування Qiui Cellmate й стало його головною проблемою — хакери отримали доступ до API програми й почали контролювати пеніси інших людей. Читатйте також: 🦹🏼‍♂️ Сучасні Робін Гуди: хакери витратили криптовалюту на благодійність. За словами одного з власників гаджету, він отримав повідомлення, що його пеніс захопили у полон, однак йому поталанило, оскільки він не мав свій пристрій на собі. Хакери вимагали переказати 0,02 BTC (приблизно $750) на їхній рахунок, аби розблокувати пристрій. Ба більше, злочинці могли отримати доступ до місцеположення власників Qiui Cellmate та багатьох інших персональних даних. Про уразливість пристрою стало відомо ще у червні минулого року. Тоді розробники запевнили, що їхній гаджет є цілком безпечним й не варто перейматись. Однак вони покращили безпеку лише нових моделей, а вже придбані Qiui Cellmate могли нести небезпеку.
Реклама 👇 Замовити

Хакери взяли пеніси у полон

Qiui Cellmate — це розумний пояс вірності для чоловіків. Цей пристрій має особливий попит серед поціновувачів BDSM — гаджет вдягається на статевий орган й унеможливлює будь-яку ерекцію. У заблокованому стані не можна зняти пристрій — це можна зробити за допомогою спеціального застосунку для смартфона.

Саме дистанційне керування Qiui Cellmate й стало його головною проблемою — хакери отримали доступ до API програми й почали «контролювати пеніси інших людей».

Пристрій Qiui Cellmate

Пристрій Qiui Cellmate

Читайте також: 🦹🏼‍♂️ «Сучасні Робін Гуди»: хакери витратили криптовалюту на благодійність

За словами одного з власників гаджету, він отримав повідомлення, що «його пеніс захопили у полон», однак йому поталанило, оскільки він не мав свій пристрій на собі.

Хакери вимагали переказати 0,02 BTC (приблизно $750) на їхній рахунок, аби розблокувати пристрій. Ба більше, злочинці могли отримати доступ до місцеположення власників Qiui Cellmate та багатьох інших персональних даних.

Про уразливість пристрою стало відомо ще у червні минулого року. Тоді розробники запевнили, що їхній гаджет є цілком безпечним й не варто перейматись. Однак вони покращили безпеку лише нових моделей, а вже придбані Qiui Cellmate могли нести небезпеку.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: