fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😇 Онколог списав $650 тисяч боргу своїм пацієнтам

😇 Onkolog spysav $650 tysjač borgu svoїm pacijentam
Це був особливий подарунок на Різдво для 200 пацієнтів.
Ce buv osoblyvyj podarunok na Rizdvo dlja 200 pacijentiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Благодійність на свята. Доктор пакистанського походження Омар Атік вирішив зробити подарунок всім своїм клієнтам, які йому винні гроші за лікування — він списав усі борги 200 своїх пацієнтів на загальну суму 650 тисяч доларів. Про це лікар-онколог повідомив у різдвяній листівці своїм клієнтам, передає BBC. Омар Атік закрив свій центр лікування раку в Арканзасі, який працював протягом 30 років. Він зрозумів, що пандемія COVID-19 стала важкою для багатьох родин, тому їм важко оплачувати життєвоважливе лікування. Вітальна листівка про благодійність мала такий текст: Арканзаська онкологічна клініка з гордістю обслуговувала вас як пацієнта. Хоча різні медичні страховки сплачують більшу частину рахунків за більшість пацієнтів, навіть франшизи та доплати можуть бути обтяжливими. На жаль, наразі наша система охорони здоровя працює саме так. Клініка вирішила відмовитися від усіх залишкових коштів, які пацієнти заборгували клініці. Зі святом. Вітальна листівка пацієнтам. . Читатйте також: 📊 Дослідження: як в Україні витрачають кошти на охорону здоровя (спойлер: майже не витрачають). Наразі Доктор Омар Атік працює професором в Університеті Арканзасу медичних наук (UAMS) в Літл-Рок. Таке рішення він прийняв разом зі своєю родиною, вони зробили це саме на свята під час карантину, оскільки це найкращий час для див.
Реклама 👇 Замовити

Благодійність на свята

Доктор пакистанського походження Омар Атік вирішив зробити подарунок всім своїм клієнтам, які йому винні гроші за лікування — він списав усі борги 200 своїх пацієнтів на загальну суму 650 тисяч доларів. Про це лікар-онколог повідомив у різдвяній листівці своїм клієнтам, передає BBC.

Омар Атік закрив свій центр лікування раку в Арканзасі, який працював протягом 30 років. Він зрозумів, що пандемія COVID-19 стала важкою для багатьох родин, тому їм важко оплачувати життєвоважливе лікування.

Благодійність на свята

Вітальна листівка про благодійність мала такий текст:

Арканзаська онкологічна клініка з гордістю обслуговувала вас як пацієнта. Хоча різні медичні страховки сплачують більшу частину рахунків за більшість пацієнтів, навіть франшизи та доплати можуть бути обтяжливими. На жаль, наразі наша система охорони здоров'я працює саме так. Клініка вирішила відмовитися від усіх залишкових коштів, які пацієнти заборгували клініці. Зі святом

Вітальна листівка пацієнтам
Читайте також: 📊 Дослідження: як в Україні витрачають кошти на охорону здоров’я (спойлер: майже не витрачають)

Наразі Доктор Омар Атік працює професором в Університеті Арканзасу медичних наук (UAMS) в Літл-Рок.

Таке рішення він прийняв разом зі своєю родиною, вони зробили це саме на свята під час карантину, оскільки «це найкращий час для див».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: