fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💪🏻 В Україні запустять національну цифрову валюту CBDC

💪🏻 V Ukraїni zapustjať nacionaľnu cyfrovu valjutu CBDC
Вже навіть обрали блокчейн-систему.
Vže naviť obraly blokčejn-systemu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цифрова валюта CBDC. Як передає PR Newswire, Міністерство цифрової трансформації України планує запустити в країні цифрову валюту центрального банку CBDC. Очікується, що вона базуватиметься на блокчейні криптовалюти Stellar, яка займає 14 місце за величиною ринкової капіталізації. Заступник міністра Мінцифри Олександр Борняков розповів, що партнерство з Stellar Development Foundation дозволить розвинути цілу мережу CBDC та загалом розвинути екосистему криптовалют в Україні. Проєкт має на меті такі цілі: співробітництво в розвитку ринку віртуальних активів в Україні; підтримка проєктів, повязаних із віртуальними активами; впровадження і регулювання обігу стейблкоінов в Україні; сприяння розробці цифрової валюти Центрального банку України. Читатйте також: 🎉 Binance зафіксувала рекордний обсяг добових торгів криптовалюти. Домовленість про співпрацю підписали ще 28 грудня минулого року, однак публічно оголосили про це нещодавно. Олександр Борняков зазначив, що Україна прийняла таке рішення базуючись на досвіді інших країн: Китаю, Японії, Сінгапуру та Франції. За його словами, запустити в країні CBDC планують ще з 2017 року. Національний банк України займається розробкою і вивченням випуску національної цифрової валюти з 2017 року. Це свідчить про те, Україна рухається у напрямку однієї з найважливіших фінансових тенденцій. У Міністерстві ми прагнемо забезпечити адаптивність нашої країни до технологічних змін та конкурентоспроможність на фінансовому ринку Східної Європи. Олександр Борняков. заступник Міністра цифрової трансформації. Очікується, що Stellar Development Foundation офіційно розпочне свою діяльність в Україні в серпні 2021 року.
Реклама 👇 Замовити

Цифрова валюта CBDC

Як передає PR Newswire, Міністерство цифрової трансформації України планує запустити в країні цифрову валюту центрального банку CBDC.

Очікується, що вона базуватиметься на блокчейні криптовалюти Stellar, яка займає 14 місце за величиною ринкової капіталізації.

Заступник міністра Мінцифри Олександр Борняков розповів, що партнерство з Stellar Development Foundation дозволить розвинути цілу мережу CBDC та загалом розвинути екосистему криптовалют в Україні.

Проєкт має на меті такі цілі:

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

  • співробітництво в розвитку ринку віртуальних активів в Україні;
  • підтримка проєктів, пов’язаних із віртуальними активами;
  • впровадження і регулювання обігу стейблкоінов в Україні;
  • сприяння розробці цифрової валюти Центрального банку України.
Читайте також: 🎉 Binance зафіксувала рекордний обсяг добових торгів криптовалюти

Домовленість про співпрацю підписали ще 28 грудня минулого року, однак публічно оголосили про це нещодавно.

Олександр Борняков зазначив, що Україна прийняла таке рішення базуючись на досвіді інших країн: Китаю, Японії, Сінгапуру та Франції. За його словами, запустити в країні CBDC планують ще з 2017 року.

Національний банк України займається розробкою і вивченням випуску національної цифрової валюти з 2017 року. Це свідчить про те, Україна рухається у напрямку однієї з найважливіших фінансових тенденцій. У Міністерстві ми прагнемо забезпечити адаптивність нашої країни до технологічних змін та конкурентоспроможність на фінансовому ринку Східної Європи

Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації

Очікується, що Stellar Development Foundation офіційно розпочне свою діяльність в Україні в серпні 2021 року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: