fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 «Книжка року 2020»: оголосили короткі списки — Жадан, Бату, Андрухович

🤩 «Knyžka roku 2020»: ogolosyly korotki spysky — Žadan, Batu, Andruhovyč
Церемонія нагородження лавреатів відбудеться на початку лютого.
Ceremonija nagorodžennja lavreativ vidbudeťsja na počatku ljutogo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Книжка року 2020. Всеукраїнський рейтинг Книжка року 2020 оголосив короткі списки у семи номінаціях. Вже традиційно протягом 22 років оцінюють найкращі нові книжки за рік. Минулого року лавреатами стали такі книжки як роман Марії Матіос Букова земля (номінація Красне письменство), упорядкована Вахтангом Кіпіані збірка документів Справа Василя Стуса (Хрестоматія), журналістське розслідування Андрія Яніцького Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України (Обрії) тощо. Ґран-прі отримала книжка Василя Косіва Українська ідентичність у графічному дизайні 1945–1989 (видавництво Родовід). Читатйте також: 🧝🏻‍♂️ Актори Володаря перснів запустили краудфандинг збереження дома Толкіна. Як роблять рейтинг. Щоб сформувати короткі списки, експерти оцінили близько 1 000 книжок. Повні списки кожної з номінацій формуються на підставі асортименту книгарень та інформації видавничих сайтів. Далі експерти оцінюють книжки за актуальністю теми, якістю тексту й перекладу, професійністю видавничої підготовки, художньо-поліграфічного оформлення. У кожній з номінацій працюють від 10 до 25 експертів, фахівців у своєму напрямку. В сезоні 2020 працювали 98 експертів. Рейтинг 2020. Останній рейтинг Книжка року 2020 складається з семи номінацій та більш ніж 20 категорій. Ознайомитися з повним переліком книжок, які увійшли до коротких списків можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

«Книжка року 2020»

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року 2020» оголосив короткі списки у семи номінаціях. Вже традиційно протягом 22 років оцінюють найкращі нові книжки за рік.

Минулого року лавреатами стали такі книжки як роман Марії Матіос «Букова земля» (номінація «Красне письменство»), упорядкована Вахтангом Кіпіані збірка документів «Справа Василя Стуса» («Хрестоматія»), журналістське розслідування Андрія Яніцького «Приватна історія. Злет і падіння найбільшого приватного банку України» («Обрії») тощо.

Ґран-прі отримала книжка Василя Косіва «Українська ідентичність у графічному дизайні 1945–1989» (видавництво «Родовід»).

«Книжка року 2020»

Читайте також: 🧝🏻‍♂️ Актори «Володаря перснів» запустили краудфандинг збереження дома Толкіна

Як роблять рейтинг

Щоб сформувати короткі списки, експерти оцінили близько 1 000 книжок. Повні списки кожної з номінацій формуються на підставі асортименту книгарень та інформації видавничих сайтів.

Далі експерти оцінюють книжки за актуальністю теми, якістю тексту й перекладу, професійністю видавничої підготовки, художньо-поліграфічного оформлення. У кожній з номінацій працюють від 10 до 25 експертів, фахівців у своєму напрямку. В сезоні 2020 працювали 98 експертів.

Рейтинг 2020

Останній рейтинг «Книжка року 2020» складається з семи номінацій та більш ніж 20 категорій. Ознайомитися з повним переліком книжок, які увійшли до коротких списків можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: