fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚠 Канатна дорога об’єднає два береги Києва — концепт

🚠 Kanatna doroga ob’jednaje dva beregy Kyjeva — koncept
Щоправда, точно невідомо, коли саме розпочнуть будівництво. Наразі узгоджують юридичні формальності.
Ščopravda, točno nevidomo, koly same rozpočnuť budivnyctvo. Narazi uzgodžujuť jurydyčni formaľnosti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Канатна дорога у Києві. Як повідомляє видання Сьогодні, канатна дорога у Києві буде не просто туристичним атракціоном, а повноцінним елементом міського транспорту, який дозволить рівномірно розділити пасажиропотік інших, перенаповнених видів транспорту. За концепцією архітектора Андрія Миргородського, перша черга канатної дороги складатиметься зі станцій Поштова площа, Арка Дружби народів та Труханів острів. Загальна протяжність становитиме більш ніж 1 000 метрів. Також архітектор зазначив, що канатну дорогу можна буде обєднати з мікрорайоном Русанівка — у перспективі буде вісім станцій, і довжина дороги становитиме понад пять кілометрів. Ми вивчили найскладніші напрямки для перетину річки Дніпро з точки зору діючого транспорту. Тому зробили маршрут канатної дороги так, щоб вона звязала центр Києва не тільки з важкодоступними Трухановим островом і Гідропарком, а й районом станції метро Лівобережна і Русанівки. Андрій Миргородський. Архітектор. Читатйте також: 🤪 Австрійське село Fucking змінить назву — постійно цупили таблички. За підрахунками фахівців, орієнтовна пропускна здатність канатної дороги — 2 400 людей/год. Андрій Миргородський повідомив, що це дорогий проєкт, однак з часом він стане економічно вигідним місту.  Аби реалізувати задум знайшли приватного інвестора й наразі узгоджують усі юридичні формальності.
Реклама 👇 Замовити

Канатна дорога у Києві

Як повідомляє видання «Сьогодні», канатна дорога у Києві буде не просто туристичним атракціоном, а повноцінним елементом міського транспорту, який дозволить рівномірно розділити пасажиропотік інших, перенаповнених видів транспорту.

За концепцією архітектора Андрія Миргородського, перша черга канатної дороги складатиметься зі станцій «Поштова площа», «Арка Дружби народів» та «Труханів острів». Загальна протяжність становитиме більш ніж 1 000 метрів.

🚠 Канатна дорога об’єднає два береги Києва — концепт 1

Також архітектор зазначив, що канатну дорогу можна буде об’єднати з мікрорайоном Русанівка — у перспективі буде вісім станцій, і довжина дороги становитиме понад п’ять кілометрів.

🚠 Канатна дорога об’єднає два береги Києва — концепт 2

Ми вивчили найскладніші напрямки для перетину річки Дніпро з точки зору діючого транспорту. Тому зробили маршрут канатної дороги так, щоб вона зв'язала центр Києва не тільки з важкодоступними Трухановим островом і Гідропарком, а й районом станції метро «Лівобережна» і «Русанівки»

Андрій Миргородський, Архітектор

🚠 Канатна дорога об’єднає два береги Києва — концепт 3

Читайте також: 🤪 Австрійське село Fucking змінить назву — постійно цупили таблички

За підрахунками фахівців, орієнтовна пропускна здатність канатної дороги — 2 400 людей/год.

Андрій Миргородський повідомив, що це дорогий проєкт, однак з часом він стане економічно вигідним місту.  Аби реалізувати задум знайшли приватного інвестора й наразі узгоджують усі юридичні формальності.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: