fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects

👨🏼‍🎨 2021: trendy u dyzajni ta arhitekturi vid Sergey Makhno Architects
Цього року ми всі зрозуміли одну річ — життя ніколи не буде таким, як раніше. І наші будинки теж. Ділимося з вами своїми думками про те, яким буде наступний рік у дизайні й архітектурі.
Cogo roku my vsi zrozumily odnu rič — žyttja nikoly ne bude takym, jak raniše. I naši budynky tež. Dilymosja z vamy svoїmy dumkamy pro te, jakym bude nastupnyj rik u dyzajni j arhitekturi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  . 🏡 Тренд 1: автономний будинок з власною грядкою, садком та офісом. Городи на балконах, розумні квіткові горщики, автономні домашні ферми, підземні плантації — зелень стає незамінною частиною кожного будинку. Тут, звісно, потрібне додаткове оснащення: штучне фітоактивне освітлення, схема водопостачання, фільтрація повітря й удобрення ґрунту, та чого тільки не зробиш заради свіжого помідорчика. Кабінет же тепер буде обов’язковим для кожного члена сім’ї. Якщо вже й працювати з дому, то в призначеній для цього кімнаті, а не за обіднім столом. 🧐 Тренд 2: накопичення і доступність технологій. 🔑 Тренд 3: зміна форми власності житла (класична оренда, спільне користування житлом, тимчасовий обмін житлом, комунальне житло). . 🏬 Тренд 4: кризова архітектура, що реагує миттєво. ♻️ Тренд 5: новий погляд на екологічність.   . ⚙️ Тренд 6: функціональний мінімалізм. 🎨 Тренд 7: самовираження через декор і мистецтво. . 🛠 Тренд 8: кастомність. 😌 Тренд 9: локальність. . 🗺 Тренд 10: зміна організації міст.
👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 1
🏡 Тренд 1: автономний будинок з власною грядкою, садком та офісом

Городи на балконах, розумні квіткові горщики, автономні домашні ферми, підземні плантації — зелень стає незамінною частиною кожного будинку. Тут, звісно, потрібне додаткове оснащення: штучне фітоактивне освітлення, схема водопостачання, фільтрація повітря й удобрення ґрунту, та чого тільки не зробиш заради свіжого помідорчика.

Кабінет же тепер буде обов’язковим для кожного члена сім’ї. Якщо вже й працювати з дому, то в призначеній для цього кімнаті, а не за обіднім столом.

🧐 Тренд 2: накопичення і доступність технологій

Віддаємо перевагу важливим речам — усю рутину залишаємо на машини. Якщо зараз систему «Розумний дім» можуть дозволити собі не всі, то сучасні технології стануть доступнішими та будуть покривати більшість домашніх обов’язків.

👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 2

🔑 Тренд 3: зміна форми власності житла (класична оренда, спільне користування житлом, тимчасовий обмін житлом, комунальне житло)

Зараз це може звучати досить незвично, але шерити житло — зручно та досить вигідно. Придбати будинок на дві сім’ї й жити в ньому по черзі. Або ж викупити землю для декількох родин та побудувати своє мінімістечко. Шеринг землі та нерухомості — наше майбутнє.

👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 3
🏬 Тренд 4: кризова архітектура, що реагує миттєво

Тренд, який зароджується вже зараз. Кризова архітектура замінить адаптивну, яка реагує на світові зміни поступово. Чудовий приклад — 600 тисяч носилок, які стали огорожами у Лондоні після Другої світової війни.

♻️ Тренд 5: новий погляд на екологічність

 

Те, що екологічно для людини, — не завжди екологічно для планети. Безпечні паперові пакети насправді приносять більше шкоди планеті, ніж пластикові. Ми прогнозуємо, що на заміну полімерам прийдуть «екомери» — штучні речовини, безпечні для обох: людини та планети.

👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 4
👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 5
⚙️ Тренд 6: функціональний мінімалізм

Залишається незмінним вже декілька років. Сюди ж можна додати японський мінімалізм. Базові зносостійкі, практичні та прості речі завжди будуть у моді. Функція диктує зовнішній вигляд предметів та інтер’єру загалом.

🎨 Тренд 7: самовираження через декор і мистецтво

На фоні мінімалізму людина захоче проявити свій внутрішній світ — за допомогою сучасного мистецтва, бабусиної вази або килима з барахолки. Мистецтво відповідатиме за персональний акцент інтер’єру.

👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 6
👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 7
🛠 Тренд 8: кастомність

Привіт, «гаражний» американський стиль 80-х років. На зміну італійському серійному дизайну та китайському масовому приходить кастомність — неідеальні предмети, виготовлені вручну та в єдиному екземплярі.

😌 Тренд 9: локальність

У твоєму домі — український предметний дизайн, на стінах — глина, як вдома у бабусі, а на тобі — одяг локальних дизайнерів. Це твоя ідентифікація роду, історії, культури та традицій місця, в якому ти народився. І це хороший привід пишатися.

👨🏼‍🎨 2021: тренди у дизайні та архітектурі від Sergey Makhno Architects 8
🗺 Тренд 10: зміна організації міст

Міста перевантажені машинами, бізнес-центрами, людьми. Суспільство намагатиметься розв’язати цю проблему різними шляхами, в тому числі перенесенням інфраструктури за межі великих міст. Компанії будуть перевозити свої офіси в містечка біля мегаполісів, тим самим розподіляючи навантаження на центр міста.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: