fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛰 Екологічне рішення: Японія запустить у космос перший у світі супутник з дерева

🛰 Ekologične rišennja: Japonija zapustyť u kosmos peršyj u sviti suputnyk z dereva
Очікується, що перша модель буде представлена до 2024 року.
Očikujeťsja, ščo perša modeľ bude predstavlena do 2024 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перший супутник з дерева. За даними Всесвітнього економічного форуму, навколо Землі обертається приблизно 6 000 супутників. 60% супутників є нефункціонуючими, через що вони забруднюють атмосферу плани. У дослідницькій компанії Euroconsult вважають, що вже скоро щороку запускатимуть до 990 супутників, а загальна їхня кількість до 2028 року становитиме 15 000 — більшість з яких будуть космічним сміттям. Саме тому японська лісозаготівельна компанія Sumitomo Forestry та Університет Кіото розробляють перший у світі екологічний деревяний супутник. Про це повідомляє BBC. Науковці сподіваються, що супутник з дерева зможе розвязати проблему забруднення космосу. Очікується, що цей прилад не викидатиме шкідливі речовини та навіть згорятиме після експлуатації, без залишків у космосі чи на Землі. Ми дуже стурбовані тим, що всі супутники, які знову потрапляють в атмосферу Землі, горять і створюють крихітні частинки глинозему, які плаватимуть у верхніх шарах атмосфери протягом багатьох років. Такао Дой. Професор Кіотського університету та японський космонавт . Читатйте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка. Головною перевагою такого приладу є те, що дерево не блокує електромагнітні хвилі або магнітне поле Землі — це дозволяє розміщувати антени та інші частини супутника в середині, відтак вони будуть легшими у розробці. Наразі вчені ще розробляють супутник з дерева. Очікується, що перша модель буде представлена до 2024 року. Втім, вчені не розголошують, яку саме сировину вони використовуватимуть під час розробки.
Реклама 👇 Замовити

Перший супутник з дерева

За даними Всесвітнього економічного форуму, навколо Землі обертається приблизно 6 000 супутників. 60% супутників є нефункціонуючими, через що вони забруднюють атмосферу плани.

У дослідницькій компанії Euroconsult вважають, що вже скоро щороку запускатимуть до 990 супутників, а загальна їхня кількість до 2028 року становитиме 15 000 — більшість з яких будуть «космічним сміттям».

Саме тому японська лісозаготівельна компанія Sumitomo Forestry та Університет Кіото розробляють перший у світі екологічний дерев’яний супутник. Про це повідомляє BBC.

Перший супутник з дерева

Фото BBC

Науковці сподіваються, що супутник з дерева зможе розв’язати проблему забруднення космосу. Очікується, що цей прилад не викидатиме шкідливі речовини та навіть згорятиме після експлуатації, без залишків у космосі чи на Землі.

Ми дуже стурбовані тим, що всі супутники, які знову потрапляють в атмосферу Землі, горять і створюють крихітні частинки глинозему, які плаватимуть у верхніх шарах атмосфери протягом багатьох років

Такао Дой, Професор Кіотського університету та японський космонавт
Читайте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка

Головною перевагою такого приладу є те, що дерево не блокує електромагнітні хвилі або магнітне поле Землі — це дозволяє розміщувати антени та інші частини супутника в середині, відтак вони будуть легшими у розробці.

Наразі вчені ще розробляють супутник з дерева. Очікується, що перша модель буде представлена до 2024 року. Втім, вчені не розголошують, яку саме сировину вони використовуватимуть під час розробки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: