fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤨 Таргетована реклама Facebook є ефективною лише у 41% — а дані все одно збирає

🤨 Targetovana reklama Facebook je efektyvnoju lyše u 41% — a dani vse odno zbyraje
У більшості випадків користувачі бачать зовсім не потрібну для них рекламу, а соцмережа й надалі збирає їхні дані.
U biľšosti vypadkiv korystuvači bačať zovsim ne potribnu dlja nyh reklamu, a socmereža j nadali zbyraje їhni dani.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Таргетована реклама Facebook. Нещодавно Apple представила нові заходи захисту конфіденційності в iOS, що не дають застосункам збирати інформацію про користувачів. Натомість Facebook повідомив, що таке рішення може негативно вплинути на малий бізнес, оскільки таргетована реклама в соцмережі працюватиме некоректно й стане зовсім неефективною. Facebook опублікувала заяву проти Apple та оголосила себе захисником малого бізнесу. Втім, багато експертів вважають такі заяви сміховинними й що це лишень спроби соцмережі не втратити велику долю прибутку на конфіденційній інформації користувачів. Читатйте також: 🤓 44% українців вважають соцмережі найважливішим джерелом інформації — рейтинг популярності соцмереж. Нещодавно опублікували листування менеджерів Facebook, в якому вони критикують таргетингову рекламу власної соцмережі, що насправді вона не є такою дієвою. Листування оприлюднив власник Investor Village, який розмістив оголошення на Facebook, аби знайти забезпечених та освідчених інвесторів. Однак, майже 40% тих, хто бачив рекламу Investor Village, або не мали вищої освіти, або не отримували $250 000 на рік, що не є достатнім, аби бути інвестором. В результаті жоден з користувачів Facebook не відповідав критеріям таргетингу, встановлених для реклами. Компанія подала в суд на Facebook та у якості неефективності реклами в соцмережі навели листування менеджерів Facebook. Згідно з документом точність реклами в США складає 41%, а загалом у світі статистика значно гірша. Відтак, у більшості випадків користувачі бачать зовсім не потрібну для них рекламу, а соцмережа й надалі збирає їхні дані. Facebook вимагали відкликати документ з листуванням й зазначили, що багато цитат звідти вирвані з контексту. До того ж у соцмережі повідомили, що вони ніколи не стверджували, що таргетована реклама має повну точність орієнтування.
Реклама 👇 Замовити

Таргетована реклама Facebook

Нещодавно Apple представила нові заходи захисту конфіденційності в iOS, що не дають застосункам збирати інформацію про користувачів. Натомість Facebook повідомив, що таке рішення може негативно вплинути на малий бізнес, оскільки таргетована реклама в соцмережі працюватиме некоректно й стане зовсім неефективною.

Facebook опублікувала заяву проти Apple та оголосила себе «захисником малого бізнесу». Втім, багато експертів вважають такі заяви сміховинними й що це лишень спроби соцмережі не втратити велику долю прибутку на конфіденційній інформації користувачів.

Таргетована реклама

Читайте також: 🤓 44% українців вважають соцмережі найважливішим джерелом інформації — рейтинг популярності соцмереж

Нещодавно опублікували листування менеджерів Facebook, в якому вони критикують таргетингову рекламу власної соцмережі, що насправді вона не є такою дієвою.

Листування оприлюднив власник Investor Village, який розмістив оголошення на Facebook, аби знайти «забезпечених та освідчених інвесторів». Однак, майже 40% тих, хто бачив рекламу Investor Village, або не мали вищої освіти, або не отримували $250 000 на рік, що не є достатнім, аби бути інвестором. В результаті жоден з користувачів Facebook не відповідав критеріям таргетингу, встановлених для реклами.

Компанія подала в суд на Facebook та у якості неефективності реклами в соцмережі навели листування менеджерів Facebook. Згідно з документом точність реклами в США складає 41%, а загалом у світі статистика значно гірша. Відтак, у більшості випадків користувачі бачать зовсім не потрібну для них рекламу, а соцмережа й надалі збирає їхні дані.

Facebook вимагали відкликати документ з листуванням й зазначили, що багато цитат звідти вирвані з контексту. До того ж у соцмережі повідомили, що вони ніколи не стверджували, що таргетована реклама має повну точність орієнтування.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: