fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧐 У 2021 році інституційні інвестори перейдуть на Ethereum

🧐 U 2021 roci instytucijni investory perejduť na Ethereum
Вже наступного року ситуація в інвестиційній сфері може докорінно змінитись, що вплине на популярність криптовалют та їхню ціну.
Vže nastupnogo roku sytuacija v investycijnij sferi može dokorinno zminytyś, ščo vplyne na populjarnisť kryptovaljut ta їhnju cinu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ethereum у 2021 році. Цього року біткоїн мав великий попит — він подорожчав у 10 разів за 9 місяців. На час створення цього допису його вартість складає майже $27 тисяч. Інвестиційна компанія Wells Fargo назвала біткоїн найкращим інвестиційним активом. Втім, на думку головного аналітика компанії Messari Раяна Уоткінса, вже наступного року ситуація може докорінно змінитись й перше місце за великими інвестиціями отримає саме Ethereum. https://twitter.com/RyanWatkins_/status/1343216612623712259 Як він зазначив, цьому дуже посприяє запуск ETH-фючерсів на СМЕ (Чиказькій товарній біржі) — це є прямим показником популярності криптовалюти серед великих інвесторів. Крім того, запуск нової мережі Ethereum 2.0 впливає на попит користувачів та звертає загальну увагу на розвиток криптовалют. Читатйте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум. Популярність криптовалют. Як повідомив генеральний директор криптобіржі Ripple Бред Ґарлінгхаус, інституційні інвестори дедалі більше цікавляться криптовалютами. Такий різкий попит обумовлений зростанням ринку за останній час — все більше великих підприємців інвестують в криптовалюти. Окрім того, криптовалюти є значно зручнішими для великих операцій, аніж традиційні банки. Задля прикладу Бред Гарлінгхаус використав біткоїн та XRP — третій за популярністю токен. https://twitter.com/bgarlinghouse/status/1329559859197448192?s=20 За його словами криптовалюти більш захищені від інфляції, аніж звичайні гроші — тому так безпечніше зберігати свої фінанси. А XRP є дуже швидким в обробках транзакцій — лишень 10 секунд. А комісія за його переказ складає менш ніж $0,01. За допомогою XRP банки та інші установи можуть надсилати фіатну валюту в іншу країну, не чекаючи годин або навіть днів. Щобільше, передача обробляється з меншими ризиками нестабільності, і це дешевше, ніж інші рішення. Інституційні інвестори намагаються збільшити свою присутність на криптовалютному ринку. Наприклад, Square та MicroStrategy придбали BTC на кілька мільйонів доларів. А нещодавно кількість біткоїн-китів досягла історичного максимуму.
Реклама 👇 Замовити

Ethereum у 2021 році

Цього року біткоїн мав великий попит — він подорожчав у 10 разів за 9 місяців.

На час створення цього допису його вартість складає майже $27 тисяч. Інвестиційна компанія Wells Fargo назвала біткоїн найкращим інвестиційним активом.

Втім, на думку головного аналітика компанії Messari Раяна Уоткінса, вже наступного року ситуація може докорінно змінитись й перше місце за великими інвестиціями отримає саме Ethereum.

Як він зазначив, цьому дуже посприяє запуск ETH-ф’ючерсів на СМЕ (Чиказькій товарній біржі) — це є прямим показником популярності криптовалюти серед великих інвесторів.

Крім того, запуск нової мережі Ethereum 2.0🧐 У 2021 році інституційні інвестори перейдуть на Ethereum 1😎 Ethereum 2.0: чого очікувати від нової версії розповів Віталік Бутерін — покращення пропускної здатності впливає на попит користувачів та звертає загальну увагу на розвиток криптовалют.

Читайте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум

Популярність криптовалют

Як повідомив генеральний директор криптобіржі Ripple Бред Ґарлінгхаус, інституційні інвестори дедалі більше цікавляться криптовалютами. Такий різкий попит обумовлений зростанням ринку за останній час — все більше великих підприємців інвестують в криптовалюти.

Окрім того, криптовалюти є значно зручнішими для великих операцій, аніж традиційні банки. Задля прикладу Бред Гарлінгхаус використав біткоїн та XRP — третій за популярністю токен.

За його словами криптовалюти більш захищені від інфляції, аніж звичайні гроші — тому так безпечніше зберігати свої фінанси. А XRP є дуже швидким в обробках транзакцій — лишень 10 секунд. А комісія за його переказ складає менш ніж $0,01.

За допомогою XRP банки та інші установи можуть надсилати фіатну валюту в іншу країну, не чекаючи годин або навіть днів. Щобільше, передача обробляється з меншими ризиками нестабільності, і це дешевше, ніж інші рішення.

Інституційні інвестори намагаються збільшити свою присутність на криптовалютному ринку. Наприклад, Square та MicroStrategy придбали BTC на кілька мільйонів доларів. А нещодавно кількість біткоїн-китів досягла історичного максимуму.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: