fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 В AstraZeneca знайшли формулу, що підвищить ефективність вакцини — її поставлятимуть в Україну

📈 V AstraZeneca znajšly formulu, ščo pidvyščyť efektyvnisť vakcyny — її postavljatymuť v Ukraїnu
Крім того, очікується, що на закупівлю вакцини виділять додаткові 3 мільярди гривень.
Krim togo, očikujeťsja, ščo na zakupivlju vakcyny vydiljať dodatkovi 3 miľjardy gryveń.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ефективність AstraZeneca. Наприкінці листопада Оксфордський університет та компанія AstraZeneca провели дослідження з ефективності вакцини. Тестування проходило у два етапи. Спочатку добровольці отримували половину дозу вакцини, а через місяць повну — результати склали 90%. На другому етапі волонтерам ввели повну дозу і на початку, і через місяць — врешті це дало ефективність у 62%. Середня ефективність AstraZeneca склала 70%. За одного з варіантів введення вакцина може бути ефективна приблизно на 90%, до того ж якщо використовувати цей спосіб, то завдяки тому ж обсягу препарату можна вакцинувати більшу кількість людей. Ендрю Поллард. Професор. А нещодавно у компанії повідомили, що вони винайшли формулу, яка дозволить збільшити середню ефективність вакцини на 90%. Ми вважаємо, що нам вдалося знайти формулу успіху і спосіб вийти на настільки ж високі показники ефективності, як у всіх інших, після введення двох доз. Паскаль Соріо. Виконавчий директор компанії. Читатйте також: 🤞🏻 45% українців очікують, що у 2021 році завершиться пандемія COVID-19. Очікується, що вакцина зможе конкурувати з ліками інших компаній — Pfizer/BioNTech (95%) та Moderna (94,5%). AstraZeneca — це та сама вакцина, яку планують поставити в Україну вже наступного року. Вакцинація в Україні. За словами Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, в рамках програми COVAX Україна може отримати вісім мільйонів доз вакцини AstraZeneca — цього має вистачити на чотири мільйони населення, оскільки на одну людину необхідно дві дози. Ми готуємося до будь-якого розвитку подій, в тому числі й до зберігання і транспортування Pfizer, яка зберігається при температурі мінус 70 градусів. У нас є можливості це робити. Кількість одноразового зберігання менше, ніж при +2...+8, але ми залучаємо промислові компанії, щоб її зберігати та транспортувати. Максим Степанов. Міністр охорони здоров’я України. Крім того, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд планує виділити додатково 3 мільярди гривень на закупівлю вакцини проти COVID-19. Також за його словами створять спеціальний фонд, що акумулюватиме кошти на вакцини та доплати лікарям.
Реклама 👇 Замовити

Ефективність AstraZeneca

Наприкінці листопада Оксфордський університет та компанія AstraZeneca провели дослідження з ефективності вакцини. Тестування проходило у два етапи. Спочатку добровольці отримували половину дозу вакцини, а через місяць повну — результати склали 90%.

На другому етапі волонтерам ввели повну дозу і на початку, і через місяць — врешті це дало ефективність у 62%. Середня ефективність AstraZeneca склала 70%.

За одного з варіантів введення вакцина може бути ефективна приблизно на 90%, до того ж якщо використовувати цей спосіб, то завдяки тому ж обсягу препарату можна вакцинувати більшу кількість людей

Ендрю Поллард, Професор

А нещодавно у компанії повідомили, що вони винайшли формулу, яка дозволить збільшити середню ефективність вакцини на 90%.

Ми вважаємо, що нам вдалося знайти формулу успіху і спосіб вийти на настільки ж високі показники ефективності, як у всіх інших, після введення двох доз

Паскаль Соріо, Виконавчий директор компанії

📈 В AstraZeneca знайшли формулу, що підвищить ефективність вакцини — її поставлятимуть в Україну 1

Читайте також: 🤞🏻 45% українців очікують, що у 2021 році завершиться пандемія COVID-19

Очікується, що вакцина зможе конкурувати з ліками інших компаній — Pfizer/BioNTech (95%) та Moderna (94,5%).

AstraZeneca — це та сама вакцина, яку планують поставити в Україну вже наступного року.

Вакцинація в Україні

За словами Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, в рамках програми COVAX Україна може отримати вісім мільйонів доз вакцини AstraZeneca — цього має вистачити на чотири мільйони населення, оскільки на одну людину необхідно дві дози.

Ми готуємося до будь-якого розвитку подій, в тому числі й до зберігання і транспортування Pfizer, яка зберігається при температурі мінус 70 градусів. У нас є можливості це робити. Кількість одноразового зберігання менше, ніж при +2...+8, але ми залучаємо промислові компанії, щоб її зберігати та транспортувати

Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України

Крім того, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд планує виділити додатково 3 мільярди гривень на закупівлю вакцини проти COVID-19. Також за його словами створять спеціальний фонд, що акумулюватиме кошти на вакцини та доплати лікарям.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: