fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😱 «Ну це просто жах»: дайте нейромережі визначити ваш музичний смак у Spotify

😱 «Nu ce prosto žah»: dajte nejromereži vyznačyty vaš muzyčnyj smak u Spotify
Отримайте свій унікальний результат того, які погані ваші музичні вподобання.
Otrymajte svij unikaľnyj rezuľtat togo, jaki pogani vaši muzyčni vpodobannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оцінка Spotify. Judge my Spotify — це сервіс, що аналізує ваш обліковий запис на стрімінговому сервісі та визначає, на скільки поганий у вас музичний смак. Програма працює на базі штучного інтелекту — нейромережа аналізує історію прослуховувань користувача, після чого показує статистику та ваш результат. Спойлер: результат завжди буде поганим. Аби отримати оцінку вашого акаунту, необхідно надати доступ до вашого облікового запису Spotify та відповісти на декілька питань — навіть якщо ви пройдете тест декілька разів ці питання будуть змінюватись. Наприклад, першого разу нейромережа запитає вас, чи знаєте ви певну пісню, а вже іншого разу, чи були ви на фестивалі Коачелла — одному з найбільших музичних заходів у світі. Вже через деякий час ви отримаєте свій унікально-поганий результат, який базуватиметься на ваших вподобаннях. Крім того, можна переглянути свою статистику: які пісні ви найчастіше слухаєте; які у вас найпопулярніші артисти; наскільки ваші музичні вподобання співпадають з іншими людьми. Також штучний інтелект може визначити, музика якого часу вам подобається найбільше та своєю чергою нагадає, що є музика й інших часів.
Реклама 👇 Замовити

Оцінка Spotify

Judge my Spotify — це сервіс, що аналізує ваш обліковий запис на стрімінговому сервісі та визначає, на скільки «поганий» у вас музичний смак. Програма працює на базі штучного інтелекту — нейромережа аналізує історію прослуховувань користувача, після чого показує статистику та ваш результат. Спойлер: результат завжди буде поганим.

Аби отримати оцінку вашого акаунту, необхідно надати доступ до вашого облікового запису Spotify та відповісти на декілька питань — навіть якщо ви пройдете тест декілька разів ці питання будуть змінюватись. Наприклад, першого разу нейромережа запитає вас, чи знаєте ви певну пісню, а вже іншого разу, чи були ви на фестивалі Коачелла — одному з найбільших музичних заходів у світі.

Вже через деякий час ви отримаєте свій унікально-поганий результат, який базуватиметься на ваших вподобаннях.

Оцінка Spotify

Крім того, можна переглянути свою статистику: які пісні ви найчастіше слухаєте; які у вас найпопулярніші артисти; наскільки ваші музичні вподобання співпадають з іншими людьми.

Оцінка Spotify

Також штучний інтелект може визначити, музика якого часу вам подобається найбільше та своєю чергою нагадає, що є музика й інших часів.

Оцінка Spotify

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: