fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚡️ Дуров: у Telegram з’явиться реклама для підтримки сервісу — коли очікувати 

⚡️ Durov: u Telegram z'javyťsja reklama dlja pidtrymky servisu — koly očikuvaty 
Однак не треба перейматись, реклами не буде в особистих та групових чатах — її можна буде побачити лише у великих каналах, де вона була й до цього раніше.
Odnak ne treba perejmatyś, reklamy ne bude v osobystyh ta grupovyh čatah — її možna bude pobačyty lyše u velykyh kanalah, de vona bula j do ćogo raniše.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Реклама в Telegram. Як повідомив засновник сервісу Павло Дуров у своєму каналі, Telegram наближається до 500 мільйонів активних користувачів. За його словами, сервіс такого масштабу вже потребує фінансової підтримки — необхідно оплачувати сервери та трафік. Проєкту такого розміру необхідно щонайменше кілька сотень мільйонів доларів на рік, аби продовжувати. Розробник довгий час підтримував сервіс особистим коштом. Дуров зазначив, що зазвичай на такому етапі компанії продають свій продукт великим корпораціям, щоб він працював й надалі — наприклад, як Facebook придбав Whatsapp. Однак Telegram продавати не будуть, оскільки це може йти в розріз з концепцією сервісу — безпека та приватність користувачів. Читатйте також: 🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів. Аби сервіс працював й надалі, вже з наступного року зявляться нововведення для монетизації платформи — реклама в Telegram. Усі інші функції як й зараз будуть безкоштовними для всіх користувачів. Дуров одразу підкреслив, що реклами не буде в особистих та групових чатах. Очікується, що реклама буде у великих каналах. Багато власників великих каналів показують рекламу, аби заробити гроші, іноді вони навіть використовують сторонні рекламні платформи. Оголошення, які вони розміщують, виглядають як звичайні повідомлення і часто навязливі. Ми виправимо це та представимо власну рекламну платформу для таких каналів, зручну для користувачів, що поважає конфіденційність і дозволяє покривати витрати на сервери та трафік. Павло Дуров. Засновник Telegram. Крім того, реклама в Telegram буде корисна для самих користувачів. Власники каналів з рекламою отримуватимуть безкоштовний трафік пропорційно своєму розміру. Також автори нових преміальних стікерів отримуватимуть частинку прибутку з їх продажу. За словами Дурова, таке рішення дозволить підтримувати сервіс протягом наступних десятиліть — Telegram й надалі залишатиметься незалежною програмою.
Реклама 👇 Замовити

Реклама в Telegram

Як повідомив засновник сервісу Павло Дуров у своєму каналі, Telegram наближається до 500 мільйонів активних користувачів. За його словами, сервіс такого масштабу вже потребує фінансової підтримки — необхідно оплачувати сервери та трафік. Проєкту такого розміру необхідно щонайменше кілька сотень мільйонів доларів на рік, аби продовжувати.

Розробник довгий час підтримував сервіс особистим коштом. Дуров зазначив, що зазвичай на такому етапі компанії продають свій продукт великим корпораціям, щоб він працював й надалі — наприклад, як Facebook придбав Whatsapp. Однак Telegram продавати не будуть, оскільки це може йти в розріз з концепцією сервісу — безпека та приватність користувачів.

Реклама в Telegram

Читайте також: 🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів

Аби сервіс працював й надалі, вже з наступного року з’являться нововведення для монетизації платформи — реклама в Telegram. Усі інші функції як й зараз будуть безкоштовними для всіх користувачів.

Дуров одразу підкреслив, що реклами не буде в особистих та групових чатах. Очікується, що реклама буде у великих каналах.

Багато власників великих каналів показують рекламу, аби заробити гроші, іноді вони навіть використовують сторонні рекламні платформи. Оголошення, які вони розміщують, виглядають як звичайні повідомлення і часто нав'язливі. Ми виправимо це та представимо власну рекламну платформу для таких каналів, зручну для користувачів, що поважає конфіденційність і дозволяє покривати витрати на сервери та трафік

Павло Дуров, Засновник Telegram

Крім того, реклама в Telegram буде корисна для самих користувачів. Власники каналів з рекламою отримуватимуть безкоштовний трафік пропорційно своєму розміру. Також автори нових преміальних стікерів отримуватимуть частинку прибутку з їх продажу.

За словами Дурова, таке рішення дозволить підтримувати сервіс протягом наступних десятиліть — Telegram й надалі залишатиметься незалежною програмою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: