fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💼 Український фонд стартапів обрав 8 проєктів, що отримають фінансування

💼 Ukraїnśkyj fond startapiv obrav 8 projektiv, ščo otrymajuť finansuvannja
Кожен стартап отримав грант у розмірі $25 000.
Kožen startap otrymav grant u rozmiri $25 000.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український фонд стартапів та фінансування. 27 листопада відбувся 17-ий пітч, де свої ідеї презентували 12 стартапів. Нещодавно Український фонд стартапів обрав вісім проєктів, що отримають фінансування на етапі pre-seed. Основними критеріями для відбору стали: команда, ринок, доцільність фінансування, ідея та стратегія розвитку. Грант $25 000 отримали такі стартапи: Supplio Автоматизована платформа поповнення запасів для постачальників косметики, яка інтегрує їх зі своїми клієнтами (салони краси, аптеки, магазини), забезпечуючи автоматичне управління замовленнями (замовлення на поставку автоматично плануються та надсилаються постачальнику) на основі фактичних запасів клієнтів та використання продуктів, рекомендує нові продукти й акції, та розвязує типові проблеми із замовленнями. Як результат, на 90% зменшується ручна робота із замовленнями й на 30-35% – загальні витрати постачальників. iCardy Зручний та доступний сервіс, що дозволяє з 99% достовірністю у режимі реального часу діагностувати ризик виникнення проблем серця. AssayMe Персональний Wellness&Health assistant, що дозволяє користувачам контролювати стан свого здоров’я за допомогою медичних експрес-тестів в домашніх умовах. А також це комплексний інструмент для якіснішої телемедицини. Recoshelf Платформа, яка за допомогою розумних IoT камер спостерігає за полицями в магазинах, перевіряє наявність товару, асортимент і ціни, допомагає підняти продажі на 5-6%. Reelly Digital платформа, яка допомагає знайти відповідального експерта з нерухомості у потрібному сегменті та локації. BloggerMall Платформа для співпраці з блогерами. Платформа дозволяє рекламодавцям замовляти рекламу у блогерів швидко, безпечно та ефективно завдяки таким вбудованим інструментам, як аналітика сторінок блогерів в соц. мережах, фільтри для пошуку блогерів з необхідною ЦА, функції Безпечна угода та рейтинговою системою. Chargeback Optimizer Платформа автоматизованої обробки проблемних операцій з платіжними картками для банків, платіжних провайдерів, підприємств торгівлі та сервісу. Платформа дозволяє зменшити вартість та скоротити час розгляду претензій і повернення коштів клієнтам. Advisera Рішення для отримання підприємцями бізнес-консультацій від міжнародних спеціалізованих експертів за допомогою Machine Learning алгоритму. Подати заявку, аби отримати фінансування, можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Український фонд стартапів та фінансування

27 листопада відбувся 17-ий пітч, де свої ідеї презентували 12 стартапів. Нещодавно Український фонд стартапів обрав вісім проєктів, що отримають фінансування на етапі pre-seed.

Основними критеріями для відбору стали: команда, ринок, доцільність фінансування, ідея та стратегія розвитку. Грант $25 000 отримали такі стартапи:

Український фонд стартапів обрав проєкти для фінансування

Автоматизована платформа поповнення запасів для постачальників косметики, яка інтегрує їх зі своїми клієнтами (салони краси, аптеки, магазини), забезпечуючи автоматичне управління замовленнями (замовлення на поставку автоматично плануються та надсилаються постачальнику) на основі фактичних запасів клієнтів та використання продуктів, рекомендує нові продукти й акції, та розв’язує типові проблеми із замовленнями. Як результат, на 90% зменшується ручна робота із замовленнями й на 30-35% – загальні витрати постачальників.

Український фонд стартапів обрав проєкти для фінансування

Зручний та доступний сервіс, що дозволяє з 99% достовірністю у режимі реального часу діагностувати ризик виникнення проблем серця.

💼 Український фонд стартапів обрав 8 проєктів, що отримають фінансування 1

Персональний Wellness&Health assistant, що дозволяє користувачам контролювати стан свого здоров’я за допомогою медичних експрес-тестів в домашніх умовах. А також це комплексний інструмент для якіснішої телемедицини.

Український фонд стартапів обрав проєкти для фінансування

Платформа, яка за допомогою розумних IoT камер спостерігає за полицями в магазинах, перевіряє наявність товару, асортимент і ціни, допомагає підняти продажі на 5-6%.

Український фонд стартапів обрав проєкти для фінансування

Digital платформа, яка допомагає знайти відповідального експерта з нерухомості у потрібному сегменті та локації.

Український фонд стартапів обрав проєкти для фінансування

Платформа для співпраці з блогерами. Платформа дозволяє рекламодавцям замовляти рекламу у блогерів швидко, безпечно та ефективно завдяки таким вбудованим інструментам, як аналітика сторінок блогерів в соц. мережах, фільтри для пошуку блогерів з необхідною ЦА, функції Безпечна угода та рейтинговою системою.

Український фонд стартапів обрав проєкти для фінансування

Платформа автоматизованої обробки проблемних операцій з платіжними картками для банків, платіжних провайдерів, підприємств торгівлі та сервісу. Платформа дозволяє зменшити вартість та скоротити час розгляду претензій і повернення коштів клієнтам.

Український фонд стартапів обрав проєкти для фінансування

Рішення для отримання підприємцями бізнес-консультацій від міжнародних спеціалізованих експертів за допомогою Machine Learning алгоритму.

Подати заявку, аби отримати фінансування, можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: