fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😇 Дослідження: скільки заробляють українські YouTube-блогери на Patreon

😇 Doslidžennja: skiľky zarobljajuť ukraїnśki YouTube-blogery na Patreon
Найпопулярнішим акаунтом серед українського YouTube стало «Телебачення Торонто», а найбільшу підтримку отримує Сергій Притула.
Najpopuljarnišym akauntom sered ukraїnśkogo YouTube stalo «Telebačennja Toronto», a najbiľšu pidtrymku otrymuje Sergij Prytula.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фінанси з Patreon. Patreon — це платформа, на якій будь-хто може запустити програму підтримки від своїх поціновувачів. Підтримка працює у вигляді щомісячної передплати — користувачі переказують певну суму своєму улюбленому блогеру, музиканту, письменнику чи навіть викладачам. Натомість передплатник може отримати доступ до унікальних матеріалів чи особливого контенту — це можуть бути ексклюзивні пісні, відео, тексти чи будь-що інше. Головна особливість сервісу в тому, що гроші йдуть напряму до власника облікового запису на Patreon — платформа лише стягує невеличку комісію, а більшу частину отримує саме автор. Засновник освітнього YouTube-каналу Tokar.ua Назар Токар провів дослідження, скільки заробляють українські блогери на цій платформі. Шість найпопулярніших акаунтів українських YouTube-блогерів на сервісі виглядають таким чином: Читатйте також: 🤨 Вийшов рейтинг найпопулярніших відео на YouTube в Україні у 2020. У нас дуже багато питань. Телебачення Торонто —1 297 патреонів Канал ім. Т.Г. Шевченка – 900 патреонів Сергій Притула – 838 патреонів Макс Подзігун – 616 патреонів Skrypin.ua – 488 патреонів Сергій Стерненко – 480 передплатників Однак кількість передплатників може навіть не впливати на те, як саме підтримують автора. Відтак, ТОП-6 каналів за прибутками на місяць на Patreon мають такий вигляд: Сергій Притула — $9 712 Телебачення Торонто — $7 999 БФ Повернись живим — $4 112 Skrypin.ua — $3 495 Яніна Соколова — $2 732 Клятий раціоналіст — $2 059 Загальний прибуток всіх каналів сягає $91 тисячі на місяць, а середня підтримка людини сягає $5,80. Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Фінанси з Patreon

Patreon — це платформа, на якій будь-хто може запустити програму підтримки від своїх поціновувачів. Підтримка працює у вигляді щомісячної передплати — користувачі переказують певну суму своєму улюбленому блогеру, музиканту, письменнику чи навіть викладачам.

Натомість передплатник може отримати доступ до унікальних матеріалів чи особливого контенту — це можуть бути ексклюзивні пісні, відео, тексти чи будь-що інше. Головна особливість сервісу в тому, що гроші йдуть напряму до власника облікового запису на Patreon — платформа лише стягує невеличку комісію, а більшу частину отримує саме автор.

Скільки заробляють українські YouTube-блогери на Patreon

Засновник освітнього YouTube-каналу Tokar.ua Назар Токар провів дослідження, скільки заробляють українські блогери на цій платформі. Шість найпопулярніших акаунтів українських YouTube-блогерів на сервісі виглядають таким чином:

Читайте також: 🤨 Вийшов рейтинг найпопулярніших відео на YouTube в Україні у 2020. У нас дуже багато питань
 1. Телебачення Торонто —1 297 патреонів
 2. Канал ім. Т.Г. Шевченка – 900 патреонів
 3. Сергій Притула – 838 патреонів
 4. Макс Подзігун – 616 патреонів
 5. Skrypin.ua – 488 патреонів
 6. Сергій Стерненко – 480 передплатників

Однак кількість передплатників може навіть не впливати на те, як саме підтримують автора. Відтак, ТОП-6 каналів за прибутками на місяць на Patreon мають такий вигляд:

 1. Сергій Притула — $9 712
 2. Телебачення Торонто — $7 999
 3. БФ «Повернись живим» — $4 112
 4. Skrypin.ua — $3 495
 5. Яніна Соколова — $2 732
 6. Клятий раціоналіст — $2 059

Загальний прибуток всіх каналів сягає $91 тисячі на місяць, а середня підтримка людини сягає $5,80.

Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: