fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤞🏻 45% українців очікують, що у 2021 році завершиться пандемія COVID-19

🤞🏻 45% ukraїnciv očikujuť, ščo u 2021 roci zaveršyťsja pandemija COVID-19
Однак все ж більша частина вважає, що цього не буде.
Odnak vse ž biľša častyna vvažaje, ščo ćogo ne bude.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кінець пандемії та інші очікування. Згідно з опитуванням фонду Демократична ініціатива імені Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, 45% людей в Україні очікують кінець пандемії COVID-19 вже наступного року. Втім, 46% респондентів зазначили, що це навряд буде у 2021 році, а ще 10% утримались від відповіді. 15% вважають, що прийдешній рік дозволить гривні стати сильнішою, ще 25% очікують покращення добробуту, а додаткові 12% надіються на зменшення тарифів. Читатйте також: 📊 Дослідження: як в Україні витрачають кошти на охорону здоровя (спойлер: майже не витрачають). А ось приблизно 20% вірять, що у 2021 році наступне мир на Донбасі. Також ще є 10% людей, які впевнені що наступного року покрають корупціонерів й ще стільки ж респондентів зазначає, що вони вірять у майбутнє зниження рівня злочинності. Також ще є 18% очікують у 2021 році покращення ситуації зі справедливим правосуддям. 25% українців впевнені, що наступного року можуть відбутись дострокові вибори президента. 33% очікують дострокові вибори Верховної Ради й ще 39% вважають, що імовірною є зміна уряду протягом 2021 році. Загалом більша частина респондентів (48%) вважає, що вони за рух України до інтеграції з Європейським Союзом. Прихильників євроінтеграції найбільше на Заході (72%) та в Центрі (52%). На Півдні прихильників європейської інтеграції (36%) майже стільки ж, скільки й прихильників неприєднання до будь-яких союзів (33%), а у Східному ж регіоні 24% підтримують цю ідею. Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Кінець пандемії та інші очікування

Згідно з опитуванням фонду «Демократична ініціатива» імені Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, 45% людей в Україні очікують кінець пандемії COVID-19 вже наступного року. Втім, 46% респондентів зазначили, що це навряд буде у 2021 році, а ще 10% утримались від відповіді.

15% вважають, що прийдешній рік дозволить гривні стати сильнішою, ще 25% очікують покращення добробуту, а додаткові 12% надіються на зменшення тарифів.

🤞🏻 45% українців очікують, що у 2021 році завершиться пандемія COVID-19 1

Читайте також: 📊 Дослідження: як в Україні витрачають кошти на охорону здоров’я (спойлер: майже не витрачають)

А ось приблизно 20% вірять, що у 2021 році наступне мир на Донбасі. Також ще є 10% людей, які впевнені що наступного року покрають корупціонерів й ще стільки ж респондентів зазначає, що вони вірять у майбутнє зниження рівня злочинності. Також ще є 18% очікують у 2021 році покращення ситуації зі справедливим правосуддям.

25% українців впевнені, що наступного року можуть відбутись дострокові вибори президента. 33% очікують дострокові вибори Верховної Ради й ще 39% вважають, що імовірною є зміна уряду протягом 2021 році.

🤞🏻 45% українців очікують, що у 2021 році завершиться пандемія COVID-19 2

Загалом більша частина респондентів (48%) вважає, що вони за рух України до інтеграції з Європейським Союзом. Прихильників євроінтеграції найбільше на Заході (72%) та в Центрі (52%). На Півдні прихильників європейської інтеграції (36%) майже стільки ж, скільки й прихильників неприєднання до будь-яких союзів (33%), а у Східному ж регіоні 24% підтримують цю ідею.

Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: