fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍⚖️ ЄС зобов’яже великі технологічні компанії сплачувати штрафи за монополізацію

👨🏼‍⚖️ JeS zobov’jaže velyki tehnologični kompaniї splačuvaty štrafy za monopolizaciju
Наразі законопроєкт ще не розглянули, однак багато експертів вважають, що великі компанії стануть боротися з ним й врешті документ може отримати певні зміни.
Narazi zakonoprojekt šče ne rozgljanuly, odnak bagato ekspertiv vvažajuť, ščo velyki kompaniї stanuť borotysja z nym j vrešti dokument može otrymaty pevni zminy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Монополія у Європі. Британський журналіст The Brussels Times Семюел Столтон опублікував у своєму Twitter текст законопроєкту, згідно з яким такі великі компанії як Amazon, Apple, Google і Facebook повинні будуть сплачувати нові податки та штрафи у Європі — до 6% від річного прибутку. Проєкт Digital Service Act (DSA) має за мету збільшення штрафів та посилення санкцій за порушення антимонопольного законодавства та зловживання панівним становищем на ринку. Очікується, що новий законопроєкт діятиме на сервіси з кількістю користувачів що перевищує 45 мільйонів — це рівноцінно 10% населення ЄС. Такі онлайн-платформи будуть зобовязані сплатити штраф розміром до 6% від річного прибутку в Європі — у випадку Google ця сума становитиме $9,6 мільярда. Читатйте також: 👨🏼‍⚖️ Влада США вимагає Facebook продати Instagram і WhatsApp — боротьба з монополією. Також компанії можуть бути оштрафовані на суму до 1% річного обороту у випадку, якщо вони нададуть європейським регулюючим органам невірну, неповну або оманливу інформацію про свою діяльність і про свої доходи. Новий законопроєкт розробляли протягом пяти років. Новий регламент передбачає введення єдиних стандартів у всіх країнах ЄС, залишаючи державам лише можливість по-своєму визначати такі речі, як незаконний контент. Також документ має вимоги щодо прозорості таргетованої реклами, посилення боротьби з дезінформацією і забороненим контентом та загалом покращену модерацію контенту. Наразі законопроєкт ще не розглянули, однак багато експертів вважають, що великі компанії стануть боротися з ним й врешті документ може отримати певні зміни.
Реклама 👇 Замовити

Монополія у Європі

Британський журналіст The Brussels Times Семюел Столтон опублікував у своєму Twitter текст законопроєкту, згідно з яким такі великі компанії як Amazon, Apple, Google і Facebook повинні будуть сплачувати нові податки та штрафи у Європі — до 6% від річного прибутку.

Проєкт Digital Service Act (DSA) має за мету збільшення штрафів та посилення санкцій за порушення антимонопольного законодавства та зловживання панівним становищем на ринку. Очікується, що новий законопроєкт діятиме на сервіси з кількістю користувачів що перевищує 45 мільйонів — це рівноцінно 10% населення ЄС.

Такі онлайн-платформи будуть зобов’язані сплатити штраф розміром до 6% від річного прибутку в Європі — у випадку Google ця сума становитиме $9,6 мільярда.

Читайте також: 👨🏼‍⚖️ Влада США вимагає Facebook продати Instagram і WhatsApp — боротьба з монополією

Також компанії можуть бути оштрафовані на суму до 1% річного обороту у випадку, якщо вони нададуть європейським регулюючим органам «невірну, неповну або оманливу інформацію» про свою діяльність і про свої доходи.

Новий законопроєкт розробляли протягом п’яти років. Новий регламент передбачає введення єдиних стандартів у всіх країнах ЄС, залишаючи державам лише можливість по-своєму визначати такі речі, як незаконний контент.

Також документ має вимоги щодо прозорості таргетованої реклами, посилення боротьби з дезінформацією і забороненим контентом та загалом покращену модерацію контенту. Наразі законопроєкт ще не розглянули, однак багато експертів вважають, що великі компанії стануть боротися з ним й врешті документ може отримати певні зміни.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: