fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 Twitter дозволить ділитись дописами в Instagram — інтеграція сервісів

🤳🏻 Twitter dozvolyť dilytyś dopysamy v Instagram — integracija servisiv
Крім того, ділитись твітами можна буде й в Snapchat.
Krim togo, dilytyś tvitamy možna bude j v Snapchat.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Твіти в сторіз . В останньому оновленні Twitter дозволили користувачам ділитись своїми дописами в інших соцмережах — Snapchat та Instagram. Втім, ця функція наразі ще тестується для Instagram й вже незабаром буде доступною для всіх. В компанії вже пояснили, що можна буде додавати саме оригінальний твіт, а не просто його зображення. Раніше для цього взагалі треба було робити скриншот та самостійно додавати твіти в сторіз. Крім того, функція дозволить ділитись не тільки своїми дописами, а й взагалі тими, які вам сподобались. Втім, наразі ще точно невідомо, як саме Twitter рахуватиме поширення твітів в інших соцмережах — цілком можливо, що до аналітики додадуть нову категорію, поширення на інших платформах. Читатйте також: 🥳 Instagram дозволив додавати музику в Stories в Україні. А що ще нового в Instagram. Нещодавно Facebook дозволив користувачам Instagram та Messenger спілкуватись безпосередньо в одному застосунку, для цього не потрібно завантажувати іншу додаткову програму. Міжплатформне спілкування доступне для всіх користувачів — навіть якщо у вас немає акаунту в Facebook, то ви можете писати знайомим в Messenger через свій Instagram. Окрім того, можна буде приєднуватись до відеодзвінків з двох різних застосунків. https://www.facebook.com/facebook/videos/665036064444904/?t=1 У компанії підкреслюють, що це не обєднує облікові записи в соцмережах. Усі повідомлення з Messenger будуть доступні лише у програмі, так само буде й з Instagram. Понад мільярд людей вже використовують Messenger як місце, де можна поділитися чимось та поспілкуватись з родиною і друзями. Ось чому ми обєднуємо Messenger та Instagram, аби додати в Instagram деякі з кращих функцій Messenger — щоб у вас був доступ до кращого обміну повідомленнями, незалежно від того, яку програму ви використовуєте.. . . Також користувачі сервісів зможуть шукати профілі на обох платформах одночасно, однак цю функцію можна відключити.
Реклама 👇 Замовити

Твіти в сторіз 

В останньому оновленні Twitter дозволили користувачам ділитись своїми дописами в інших соцмережах — Snapchat та Instagram. Втім, ця функція наразі ще тестується для Instagram й вже незабаром буде доступною для всіх.

В компанії вже пояснили, що можна буде додавати саме оригінальний твіт, а не просто його зображення. Раніше для цього взагалі треба було робити скриншот та самостійно додавати твіти в сторіз. Крім того, функція дозволить ділитись не тільки своїми дописами, а й взагалі тими, які вам сподобались.

🤳🏻 Twitter дозволить ділитись дописами в Instagram — інтеграція сервісів 1

Втім, наразі ще точно невідомо, як саме Twitter рахуватиме поширення твітів в інших соцмережах — цілком можливо, що до аналітики додадуть нову категорію, «поширення на інших платформах».

Читайте також: 🥳 Instagram дозволив додавати музику в Stories в Україні

А що ще нового в Instagram

Нещодавно Facebook дозволив користувачам Instagram та Messenger спілкуватись безпосередньо в одному застосунку, для цього не потрібно завантажувати іншу додаткову програму.

Міжплатформне спілкування доступне для всіх користувачів — навіть якщо у вас немає акаунту в Facebook, то ви можете писати знайомим в Messenger через свій Instagram. Окрім того, можна буде приєднуватись до відеодзвінків з двох різних застосунків.

У компанії підкреслюють, що це не об’єднує облікові записи в соцмережах. Усі повідомлення з Messenger будуть доступні лише у програмі, так само буде й з Instagram.

🤳🏻 Twitter дозволить ділитись дописами в Instagram — інтеграція сервісів 2

Понад мільярд людей вже використовують Messenger як місце, де можна поділитися чимось та поспілкуватись з родиною і друзями. Ось чому ми об'єднуємо Messenger та Instagram, аби додати в Instagram деякі з кращих функцій Messenger — щоб у вас був доступ до кращого обміну повідомленнями, незалежно від того, яку програму ви використовуєте.

Також користувачі сервісів зможуть шукати профілі на обох платформах одночасно, однак цю функцію можна відключити.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: