fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🚀 У NASA показали астронавтів програми «Артеміда». Вони розвиватимуть інфраструктуру Місяця

👨🏼‍🚀 U NASA pokazaly astronavtiv programy «Artemida». Vony rozvyvatymuť infrastrukturu Misjacja
Це буде перший політ на Місяць з 1972 року.
Ce bude peršyj polit na Misjać z 1972 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма Артеміда. У складі групи астронавтів девять чоловіків і девять жінок віком від 32 до 55 років. До команди дослідників у рамках програми Артеміда потрапили фахівці з досвідом польотів та астронавти, які раніше не бували в космосі. Наразі перелік учасників проєкту неповний — ще шукають тих, хто зможе замінити астронавтів на випадок непередбачуваної ситуації. https://www.youtube.com/watch?v=BC5khqpKovU&feature=emb_logo Очікується, що польоти в рамках програми Артеміда почнуться у 2024 році. NASA поки не розкриває, в якому порядку і в складі яких місій полетять астронавти — точно відомо лише те, що у під час першого польоту на Місяць першими астронавтами стануть чоловік та жінка. Вони повинні будуть висадитись на південному полюсі Місяця. Відомо, що вони матимуть краще, оновлення обладнання — сучасні скафандри, що дозволяють зручно пересуватись поверхнею супутника. Читатйте також: 🏭 Японія побудує на Місяці завод для виробництва водневого палива. Астронавти проведуть тиждень на Місяці. Під час свого перебування вони збиратимуть зразки поверхні та проводити певні експерименти. Потім дослідники повернуться на Землю на космічному кораблі Orion. Наразі вже відомо, що програма Artemis пройде у два етапи: Спочатку відбудеться лише випробувальний політ без екіпажу навколо супутника. Це дозволить перевірити справність системи та інші необхідні функції під час польоту в космос — звязок, життєзабезпечення, безпека екіпажа. Ця частина запланована на осінь наступного року. Надалі збираються зробити повторний політ, однак вже цього разу з космонавтами. Вони повинні будуть самостійно кермувати кораблем та пройти весь маршрут.
Реклама 👇 Замовити

Програма «Артеміда»

У складі групи астронавтів дев’ять чоловіків і дев’ять жінок віком від 32 до 55 років. До команди дослідників у рамках програми «Артеміда» потрапили фахівці з досвідом польотів та астронавти, які раніше не бували в космосі.

Наразі перелік учасників проєкту неповний — ще шукають тих, хто зможе замінити астронавтів на випадок непередбачуваної ситуації.

Очікується, що польоти в рамках програми «Артеміда» почнуться у 2024 році. NASA поки не розкриває, в якому порядку і в складі яких місій полетять астронавти — точно відомо лише те, що у під час першого польоту на Місяць першими астронавтами стануть чоловік та жінка.

Вони повинні будуть висадитись на південному полюсі Місяця. Відомо, що вони матимуть краще, оновлення обладнання — сучасні скафандри, що дозволяють зручно пересуватись поверхнею супутника.

Команда дослідників Місяця програми «Артеміда»

Команда дослідників Місяця програми «Артеміда»

Читайте також: 🏭 Японія побудує на Місяці завод для виробництва водневого палива

Астронавти проведуть тиждень на Місяці.

Під час свого перебування вони збиратимуть зразки поверхні та проводити певні експерименти. Потім дослідники повернуться на Землю на космічному кораблі Orion.

Наразі вже відомо, що програма Artemis пройде у два етапи:

  • Спочатку відбудеться лише випробувальний політ без екіпажу навколо супутника. Це дозволить перевірити справність системи та інші необхідні функції під час польоту в космос — зв’язок, життєзабезпечення, безпека екіпажа. Ця частина запланована на осінь наступного року.
  • Надалі збираються зробити повторний політ, однак вже цього разу з космонавтами. Вони повинні будуть самостійно кермувати кораблем та пройти весь маршрут.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: nasa.gov

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: