fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤔 США зобов’язали Facebook, Twitter та YouTube розкрити методи збору інформації про користувачів

🤔 SŠA zobov’jazaly Facebook, Twitter ta YouTube rozkryty metody zboru informaciї pro korystuvačiv
Влада хоче дізнатись, як компанії використовують інформацію про користувачів та як загалом впливає на приватне життя людей.
Vlada hoče diznatyś, jak kompaniї vykorystovujuť informaciju pro korystuvačiv ta jak zagalom vplyvaje na pryvatne žyttja ljudej.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Методи збору даних соцмереж. Федеральна торгова комісія США (FTC) видала розпорядження, яке зобовязує Amazon, ByteDance, Discord, Facebook, Reddit, Snapchat, Twitter, WhatsApp та YouTube розповісти про свої методи збору даних про користувачів. На це компанії мають 45 днів — протягом цього часу вони повинні відзвітувати про методи обробки інформації та використання особистих даних. Також комісія бажає дізнатись, як саме соцмережі визначають, яку рекламу показувати користувачам, як саме вони визначають охоплення певної сторінки та чи не впливають їхні методи дослідження на неповнолітніх. Читатйте також: 🤓 44% українців вважають соцмережі найважливішим джерелом інформації — рейтинг популярності соцмереж. Установа хоче отримати інформацію, як компанії впливають на особисте життя людей та чи не переходять вони межу. Регулятор вважає, що часом соцмережі визначають наше життя за нас — вони говорять, з ким нам розмовляти, яку інформацію бачити та загалом формують інформаційну бульбашку для людей, яка буде вигідною для них. На рішення комісії вже відгукнулись деякі компанії, що готові надати свої методи збору даних. У Twitter повідомили, що готові до співпраці й вже скоро нададуть усю необхідну інформацію. Також відреагував Discord, у месенджері повідомили, що вони не показують рекламу тому немає методів монетизації на свої користувачах.
Реклама 👇 Замовити

Методи збору даних соцмереж

Федеральна торгова комісія США (FTC) видала розпорядження, яке зобов’язує Amazon, ByteDance, Discord, Facebook, Reddit, Snapchat, Twitter, WhatsApp та YouTube розповісти про свої методи збору даних про користувачів.

На це компанії мають 45 днів — протягом цього часу вони повинні відзвітувати про методи обробки інформації та використання особистих даних.

Також комісія бажає дізнатись, як саме соцмережі визначають, яку рекламу показувати користувачам, як саме вони визначають охоплення певної сторінки та чи не впливають їхні методи дослідження на неповнолітніх.

Читайте також: 🤓 44% українців вважають соцмережі найважливішим джерелом інформації — рейтинг популярності соцмереж

Установа хоче отримати інформацію, як компанії впливають на особисте життя людей та чи не переходять вони межу.

Регулятор вважає, що часом соцмережі визначають наше життя за нас — вони говорять, з ким нам розмовляти, яку інформацію бачити та загалом формують «інформаційну бульбашку» для людей, яка буде вигідною для них.

На рішення комісії вже відгукнулись деякі компанії, що готові надати свої методи збору даних. У Twitter повідомили, що готові до співпраці й вже скоро нададуть усю необхідну інформацію. Також відреагував Discord, у месенджері повідомили, що вони не показують рекламу тому немає методів монетизації на свої користувачах.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: