fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 10% мешканців Великої Британії мають біткоїни — дослідження

🤓 10% meškanciv Velykoї Brytaniї majuť bitkoїny — doslidžennja
У порівнянні з минулим роком кількість крпитохолдерів збільшилась майже вдвічі — з 5,3% до 10%.
U porivnjanni z mynulym rokom kiľkisť krpytoholderiv zbiľšylaś majže vdviči — z 5,3% do 10%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Популярність біткоїна. Компанії Opinium та AltFi провели у Великій Британії опитування, стосовного того, наскільки популярні криптовалюти у країні. Як виявилось, через пандемію COVID-19 суттєво змінились пріоритети для інвестицій у британців. Більшість з опитуваних зазначали, що вони надавали перевагу цифровим інвестиціям, аніж фізичним. З 2 000 людей, що брали участь в опитуванні, 200 (тобто 10%) конкретизували, що вони мають у своїх активах саме криптовалюту. У порівнянні з минулим роком кількість крпитохолдерів збільшилась майже вдвічі — з 5,3% до 10%. Також дослідження AltFi показало, що такі платформи як Revolut та Freetrade мали особливий попит серед нових інвесторів. Також були популярними Google Pay та Apple Pay — 28% власників криптовалюти регулярно використовували один з цих сервісів. Читатйте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд. Крім того, 25% респондентів з Лондону зазначили, що вони вже мають біткоїн чи будь-яку іншу криптовалюту. А ось зовсім непопулярними криптовалюти є у містечку Плімут — тут лише є один власник цифрових активів. Варто зазначити, що дослідження підтвердило стереотип того, що криптовалюти є популярними саме серед молоді — майже 20% опитуваних віком від 18 до 34 років вже мають токени. А ось серед людей, яким вже 55 років і більше, є лише один 1%, що цікавляться новими технологіями та блокчейном. Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Популярність біткоїна

Компанії Opinium та AltFi провели у Великій Британії опитування, стосовного того, наскільки популярні криптовалюти у країні.

Як виявилось, через пандемію COVID-19 суттєво змінились пріоритети для інвестицій у британців. Більшість з опитуваних зазначали, що вони надавали перевагу цифровим інвестиціям, аніж фізичним.

З 2 000 людей, що брали участь в опитуванні, 200 (тобто 10%) конкретизували, що вони мають у своїх активах саме криптовалюту.

У порівнянні з минулим роком кількість крпитохолдерів збільшилась майже вдвічі — з 5,3% до 10%.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Також дослідження AltFi показало, що такі платформи як Revolut та Freetrade мали особливий попит серед нових інвесторів. Також були популярними Google Pay та Apple Pay — 28% власників криптовалюти регулярно використовували один з цих сервісів.

Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

Крім того, 25% респондентів з Лондону зазначили, що вони вже мають біткоїн чи будь-яку іншу криптовалюту. А ось зовсім непопулярними криптовалюти є у містечку Плімут — тут лише є один власник цифрових активів.

Варто зазначити, що дослідження підтвердило стереотип того, що криптовалюти є популярними саме серед молоді — майже 20% опитуваних віком від 18 до 34 років вже мають токени. А ось серед людей, яким вже 55 років і більше, є лише один 1%, що цікавляться новими технологіями та блокчейном.

Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: