fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛩 Стефанішина: Україна ЄС можуть підписати угоду про відкрите небо вже у лютому

🛩 Stefanišyna: Ukraїna JeS možuť pidpysaty ugodu pro vidkryte nebo vže u ljutomu
Якщо угоду підпишуть, Україна повинна оновити своє законодавство, аби правила безпеки польотів та захисту прав споживачів відповідали нормам ЄС.
Jakščo ugodu pidpyšuť, Ukraїna povynna onovyty svoje zakonodavstvo, aby pravyla bezpeky poľotiv ta zahystu prav spožyvačiv vidpovidaly normam JeS.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відкрите небо ЄС. Як зазначила пані віцепремєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про відкрите небо вже 11 лютого. Згідно з її повідомленням на момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про відкрите небо будуть завершені. На момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про відкрите небо будуть завершені. Саме підписання також залежить від Європейської комісії. Якщо встигнемо процедурно, то Угоду про відкрите небо підпишемо на Раді асоціації. Ольга Стефанішина. Пані віцепремєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Також вона додала, що завдяки безвізу авіаперевезення стануть ще доступнішим видом транспорту. Однак вона попередила, що Україна повинна оновити своє законодавство, аби правила безпеки польотів та захисту прав споживачів відповідали нормам ЄС. Читатйте також: 🤝 Україна планує передати всі порти в концесію та приватну власність протягом 4 років. Перемовини за угодою завершилися ще у 2013 році, однак сторони й досі остаточно не підписали договір, що дозволив би Україні мати спільний авіаційний простір з ЄС. Узгодження домовленостей. Ідея про спільний авіаційний простір Європи зявилась у 1999 році. 6 червня 2006 року майже всі члени ЄС підписали угоду, зокрема її підтримали й інші країни: Норвегія, Македонія, Албанія, Ісландія, Латвія, Сербія, Чорногорія, Словаччина, Косово, Боснія та Герцеговина. Ще з 2007 року Україна намагалась долучитись до угоди, однак підписання відкладалось через певні проблеми — вихід Великої Британії з ЄС, кризу, пандемію та багато інших чинників. Якщо ж Україна все ж підпише угоду 11 лютого, то країна зобовязана змінити законодавство у сфері польотів — правила повітряного руху, польоти відповідно до захисту довкілля та багато іншого. Очікується, що всі нововведення можуть зайняти декілька років. Однак це дає значно більше — європейські перевізники матимуть необмежені комерційні права на виконання перельотів всередині України, а також між аеропортами України та ЄС, так само й для українських перевізників. Це дозволить зявитись у країні багатьом новим перевізникам, що суттєво вплине на ціни — конкуренція дає зменшення цін на квитки.
Реклама 👇 Замовити

Відкрите небо ЄС

Як зазначила пані віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про відкрите небо вже 11 лютого.

Згідно з її повідомленням на момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про відкрите небо будуть завершені.

На момент засідання Ради асоціації з боку України всі процедури для підписання Угоди про відкрите небо будуть завершені. Саме підписання також залежить від Європейської комісії. Якщо встигнемо процедурно, то Угоду про відкрите небо підпишемо на Раді асоціації

Ольга Стефанішина, Пані віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Також вона додала, що завдяки безвізу авіаперевезення стануть ще доступнішим видом транспорту. Однак вона попередила, що Україна повинна оновити своє законодавство, аби правила безпеки польотів та захисту прав споживачів відповідали нормам ЄС.

🛩 Стефанішина: Україна ЄС можуть підписати угоду про відкрите небо вже у лютому 1

Читайте також: 🤝 Україна планує передати всі порти в концесію та приватну власність протягом 4 років

Перемовини за угодою завершилися ще у 2013 році, однак сторони й досі остаточно не підписали договір, що дозволив би Україні мати спільний авіаційний простір з ЄС.

Узгодження домовленостей

Ідея про спільний авіаційний простір Європи з’явилась у 1999 році. 6 червня 2006 року майже всі члени ЄС підписали угоду, зокрема її підтримали й інші країни: Норвегія, Македонія, Албанія, Ісландія, Латвія, Сербія, Чорногорія, Словаччина, Косово, Боснія та Герцеговина.

Ще з 2007 року Україна намагалась долучитись до угоди, однак підписання відкладалось через певні проблеми — вихід Великої Британії з ЄС, кризу, пандемію та багато інших чинників.

Якщо ж Україна все ж підпише угоду 11 лютого, то країна зобов’язана змінити законодавство у сфері польотів — правила повітряного руху, польоти відповідно до захисту довкілля та багато іншого. Очікується, що всі нововведення можуть зайняти декілька років. Однак це дає значно більше — європейські перевізники матимуть необмежені комерційні права на виконання перельотів всередині України, а також між аеропортами України та ЄС, так само й для українських перевізників. Це дозволить з’явитись у країні багатьом новим перевізникам, що суттєво вплине на ціни — конкуренція дає зменшення цін на квитки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: