fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 причин, чому варто купити житло у Львові

5 pryčyn, čomu varto kupyty žytlo u Lvovi
Коли постає питання придбання житла, одним із найважливіших критеріїв точно буде локація. Мова йде не лише про зручний район з розвинутою інфраструктурою: супермаркетами, школами та громадським транспортом, але і в цілому про місто. Міста можуть відрізнятися за багатьма критеріями: розмір, стан інфраструктури, розвинутість економіки, вартість нерухомості та багато інших.
Koly postaje pytannja prydbannja žytla, odnym iz najvažlyvišyh kryteriїv točno bude lokacija. Mova jde ne lyše pro zručnyj rajon z rozvynutoju infrastrukturoju: supermarketamy, školamy ta gromadśkym transportom, ale i v cilomu pro misto. Mista možuť vidriznjatysja za bagaťma kryterijamy: rozmir, stan infrastruktury, rozvynutisť ekonomiky, vartisť neruhomosti ta bagato inšyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Львів постійно знаходиться серед лідерів різних рейтингів, які оцінюють якість та комфортність життя в українських містах. Львів — це культурний, економічний та туристичний центр західної України з розвинутою інфраструктурою та багатьма перевагами, які приваблюють нових мешканців. Зараз ми розповімо, чому купити квартиру у Львові — чудове рішення, про яке ви не пошкодуєте. Розмір. У Львові живе трохи менш ніж 1 мільйон мешканців, але це не робить його перенаселеним мегаполісом. Львів має досить компактні розміри і з будь-якого кінця міста можна дістатися центру не більш ніж за 30 хвилин. Громадський транспорт представлений трамвайними лініями, автобусами, тролейбусами та маршрутними таксі. Якість міського середовища. Львів — старе місто з усіма його атрибутами: затишними вузькими вуличками, бруківкою, низькоповерховою забудовою та великою кількістю зелені у житлових районах. У Львові багато уваги приділяють розвитку велопішохідної інфраструктури. Майже на всіх головних вулицях присутні велодоріжки чи велосмуги, передбачені підвищення або пониження проїжджої частини для комфортного переходу дороги, наявні пункти велопрокату та прокату електросамокатів. Розвинута економіка. Львів — найбільше місто на заході України, та має потужну економіку. Це впливає як на якість життя у місті, так і наявність цікавих пропозицій роботи. У місті чудово розвинута туристична галузь, а також сфера IT. Окрім цього, у Львові є підприємства багатьох інших сфер та спеціалізацій. Таким чином, придбати житло у Львові і знайти роботу в цьому місті не буде проблемою. Близько до Європи. Зі Львова до кордону з Польщею лише 70 км, півтори години автомобілем або 2-3 години на автобусі. У місті також є залізничний вокзал, з якого відправляються потяги міжнародного сполучення, а також міжнародний аеропорт Львів. Додатковою перевагою стане те, що аеропорт знаходиться у межах міста, і до нього ходить міський громадський транспорт. Освіта. У Львові знаходиться одразу три з найпрестижніших вишів України: Львівський Національний Університет імені І. Франка, Львівська Політехника та Український Католицький Університет. Вони постійно входять до різноманітних рейтингів найкращих університетів країни, а серед випускників цих вишів є відомі науковці, підприємці, політики та громадські діячі. *** Як бачите, покупка квартири у Львові — чудова інвестиція у власний комфорт і має безліч переваг.
Реклама 👇 Замовити

Львів постійно знаходиться серед лідерів різних рейтингів, які оцінюють якість та комфортність життя в українських містах. Львів — це культурний, економічний та туристичний центр західної України з розвинутою інфраструктурою та багатьма перевагами, які приваблюють нових мешканців. Зараз ми розповімо, чому купити квартиру у Львові — чудове рішення, про яке ви не пошкодуєте.

Розмір

У Львові живе трохи менш ніж 1 мільйон мешканців, але це не робить його перенаселеним мегаполісом. Львів має досить компактні розміри і з будь-якого кінця міста можна дістатися центру не більш ніж за 30 хвилин. Громадський транспорт представлений трамвайними лініями, автобусами, тролейбусами та маршрутними таксі.

Якість міського середовища

Львів — старе місто з усіма його атрибутами: затишними вузькими вуличками, бруківкою, низькоповерховою забудовою та великою кількістю зелені у житлових районах. У Львові багато уваги приділяють розвитку велопішохідної інфраструктури. Майже на всіх головних вулицях присутні велодоріжки чи велосмуги, передбачені підвищення або пониження проїжджої частини для комфортного переходу дороги, наявні пункти велопрокату та прокату електросамокатів.

5 причин, чому варто купити житло у Львові 1

Розвинута економіка

Львів — найбільше місто на заході України, та має потужну економіку. Це впливає як на якість життя у місті, так і наявність цікавих пропозицій роботи. У місті чудово розвинута туристична галузь, а також сфера IT. Окрім цього, у Львові є підприємства багатьох інших сфер та спеціалізацій. Таким чином, придбати житло у Львові і знайти роботу в цьому місті не буде проблемою.

Близько до Європи

Зі Львова до кордону з Польщею лише 70 км, півтори години автомобілем або 2-3 години на автобусі. У місті також є залізничний вокзал, з якого відправляються потяги міжнародного сполучення, а також міжнародний аеропорт «Львів». Додатковою перевагою стане те, що аеропорт знаходиться у межах міста, і до нього ходить міський громадський транспорт.

Освіта

У Львові знаходиться одразу три з найпрестижніших вишів України: Львівський Національний Університет імені І. Франка, Львівська Політехника та Український Католицький Університет. Вони постійно входять до різноманітних рейтингів найкращих університетів країни, а серед випускників цих вишів є відомі науковці, підприємці, політики та громадські діячі.

***

Як бачите, покупка квартири у Львові — чудова інвестиція у власний комфорт і має безліч переваг.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: