fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎄 На головній новорічній площі України транслюватимуть побажання з усього світу — відкрито збір привітань

🎄 Na golovnij novoričnij plošči Ukraїny transljuvatymuť pobažannja z uśogo svitu — vidkryto zbir pryvitań
Під час новорічних свят на Софійській площі у Києві буде працювати інтерактивна лазерна проєкція, автором якої може стати кожен.
Pid čas novoričnyh svjat na Sofijśkij plošči u Kyjevi bude pracjuvaty interaktyvna lazerna projekcija, avtorom jakoї može staty kožen.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Привітання з Новим роком у Києві. Проєкт Вітання звідусіль від Національного заповідника Софія Київська та Visa дає змогу привітати близьких та рідних, певну людину чи цілу країну з будь-якої точки світу. З 19 грудня по 7 січня понад 10 000 привітань одне за одним з’являтимуться на дзвіниці Софійського собору в Києві. Вітання звідусіль — це більше, ніж новорічна розвага і транслятор побажань. У прагненні привітати Україну ми немов зберемо в одному місці тисячі людей, що живуть не лише у різних куточках нашої держави, а й по всьому світу. І місце лазерної проєкції як ніколи має значення, адже автори привітань звернуть увагу на нашу спільну культурну та історичну спадщину, відчують зв’язок, що об’єднує українців, де б вони зараз не були. Неля Куковальська. Генеральна директорка Національного заповідника Софія Київська. Ми створили цей проєкт, аби попри будь-які обставини й труднощі ви змогли привітати тих, кого любите: своїх близьких, друзів, колег та Україну. Ми не тільки виведемо чисельні вітання на дзвіницю Софійського собору, а й будемо вести пряму трансляцію цієї акції на сайті проєкту, щоб якомога більше людей могли перенестися на головну новорічну площу. Віра Платонова. Старша віцепрезидентка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи. Читатйте також: 🏬 Київпроект: вчора, сьогодні, завтра. Як реновація будівлі змінить навколишній район та місто. Спеціальна камера зафіксує мить демонстрації привітання на головній новорічній площі України та надішле фото кожному, чиє повідомлення з’явилося на дзвіниці, на вказану електронну скриньку. Світлини можна буде використовувати як оригінальну листівку, щоб привітати близьких.Над інтерактивною лазерною проєкцією та сайтом працювали понад 20 експертів світла компанії Expolight. Також із 19 грудня на сайті проєкту можна буде спостерігати за новорічними площами різних країн світу. Трансляції наживо відбуватимуться з Нью-Йорка, Лондона, Брюсселя, Праги та інших міст.
Реклама 👇 Замовити

Привітання з Новим роком у Києві

Проєкт «Вітання звідусіль» від Національного заповідника «Софія Київська» та Visa дає змогу привітати близьких та рідних, певну людину чи цілу країну з будь-якої точки світу.

З 19 грудня по 7 січня понад 10 000 привітань одне за одним з’являтимуться на дзвіниці Софійського собору в Києві.

«Вітання звідусіль» — це більше, ніж новорічна розвага і транслятор побажань. У прагненні привітати Україну ми немов зберемо в одному місці тисячі людей, що живуть не лише у різних куточках нашої держави, а й по всьому світу. І місце лазерної проєкції як ніколи має значення, адже автори привітань звернуть увагу на нашу спільну культурну та історичну спадщину, відчують зв’язок, що об’єднує українців, де б вони зараз не були

Неля Куковальська, Генеральна директорка Національного заповідника «Софія Київська»

Лазерна проєкція працюватиме з 19 грудня до 7 січня щодня з 16:00 до 21:00. Щоб ваше вітання з’явилося на головній новорічній площі України, потрібно зробити три кроки:

  1. заповнити заявку на сайті happynewyear.com.ua;
  2. зачекати, доки вітання пройде перевірку;
  3. отримати повідомлення з точним часом, коли вітання з’явиться над Софійською площею.

🎄 На головній новорічній площі України транслюватимуть побажання з усього світу — відкрито збір привітань 1

Ми створили цей проєкт, аби попри будь-які обставини й труднощі ви змогли привітати тих, кого любите: своїх близьких, друзів, колег та Україну. Ми не тільки виведемо чисельні вітання на дзвіницю Софійського собору, а й будемо вести пряму трансляцію цієї акції на сайті проєкту, щоб якомога більше людей могли перенестися на головну новорічну площу

Віра Платонова, Старша віцепрезидентка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи
Читайте також: 🏬 «Київпроект»: вчора, сьогодні, завтра. Як реновація будівлі змінить навколишній район та місто

Спеціальна камера зафіксує мить демонстрації привітання на головній новорічній площі України та надішле фото кожному, чиє повідомлення з’явилося на дзвіниці, на вказану електронну скриньку.

Світлини можна буде використовувати як оригінальну листівку, щоб привітати близьких.Над інтерактивною лазерною проєкцією та сайтом працювали понад 20 експертів світла компанії Expolight.

Також із 19 грудня на сайті проєкту можна буде спостерігати за новорічними площами різних країн світу. Трансляції наживо відбуватимуться з Нью-Йорка, Лондона, Брюсселя, Праги та інших міст.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: